Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Celková obřízka - citlivost na spodní prádlo

Ondra001
Ondra001
18. 12. 2017 · Poslední odpověď: 4. 1. 2018

Dobrý den. Jsem už měsíc po celkové obřízce (25 let) z důvodu fimozy jen při erekci a stále je mi nepříjemný dotek se spodním prádlem, kvůli čemu nemůžu moc normálně fungovat(pracovat,sport atd.), ale cítím, že každý dva týdny se to zlepší akorát jsem se chtěl zeptat jestli znáte podobné případy, že by to bylo citlivý takhle dlouho a jestli se to třeba do 2 měsíců zlepší. Jinak se vše zahojilo dobře, akorát se mi pod žaludem jak začíná uzdička udělal takový malý kopeček a doktor mi doporučil měsíc mazat heřmánkovou mastí a jestli to za měsíc nezmizí tak mi to na přání chirurgicky odstraní, prý to nevadí a někdo si to už takhle nechá, ale jen by mě zajímalo jestli vám přijde heřmánková mast jako dostačující nebo by jste doporučil něco jiného? Předem velice děkuji za odpovědi, strašně mi to pomůže. S pozdravem Ondra

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 19. 12. 2017
Nejlepší odpověď
Dejte tomu čas alespoň 3 měsíce.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 3. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 8. 2023
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 8. 2023
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 3. 2023
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 11. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi