Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Po částečné obřízce

nnh46
26. 9. 2016 · Poslední odpověď: 28. 9. 2016

Dobrý Den, jsem 10 den po částečné obřízce a plastice uzdičky, kterou jsem podstoupil kvůli zúžené předkožce a předkožka mi stále nejde (bezbolestně) přetáhnout, je možné že kůže ještě povolí nebo se už mám připravovat na úplnou obřízku, některé stehy mi už vypadaly ale hodně jich ještě drží, přikládám fotografii a chtěl jsem se i zeptat zda je normální že jsou stehy takto zařezané a to že se mi okolí rány loupe. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 28. 9. 2016
Nejlepší odpověď
Dobry den, vydrzte, jste velmi krátce po operaci. Koupejte v repicku lekarskem, stehy povolí a zajděte si ke svému chirurgovi. Zdraví dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 9. 2016
Jste brzo na to, abyste se připravoval na další opravnou operaci. Držte se rad operatéra. Podle fotky to není špatné...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 27. 9. 2016
Dobry den, zatím je Vaše částečná předkožka s otokem, až otok odezní, půjde to přetáhnout, pokud Vám stehy vadí, zajděte si k operatérovi k jejich vyndání, čím jsou delší dobu tím se více zařezávají. Ale měly by vypadnout či se rozpustit, jinak kůže v okolí se loupe s koupelí nejspíše v heřmánku, doporučuji kůži promastit mastným kremem - třeba Bepanthen mast či Calcium panthotenicum.
Zdravím Dr. Horyna Pavel
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2012
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 10. 2014
Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 1. 2017
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2023
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 10. 2015
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi