Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Částečná obřízka místo úplné

Uzivatel
26. 11. 2007 · Poslední odpověď: 25. 5. 2012

Měl jsem jit na obřízku (CIRKUMCIZE). Všude na papirech to bylo napsane. Ja se pak ješte sveho obvodního doktora ptal jestli to bude ta opravdu celková kterou jsem chtel. A ona řekla neboj. No klasika samozřejmě mam častečnou to jsem vubec nechtel jsem naštvanej. Ja mel kratkou uzdičku a kvuli čistotě protože jsem mel problemy s tim že se mi občas zapaloval žalud i když to pravidelně myju. A tet tohle. Chtel bych se zeptat kdybych šel na nejakou kliniku soukromou jestli by to šlo nějak dodělat. Děkuji Honza prominte ton jakým to pišu ale jsem trošku naštvaný

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 2. 12. 2007
Asi to pujde opravit. Objednejte se na konzultaci. Zdravi Dr Svoboda
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 27. 11. 2007
Je-li pro Vás dostupná Ostrava, rádi vše uvedeme do stavu, jak jste si představoval. Máme zkušenosti s opravami po obřízkách. . Vše o nás najdete na : S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 26. 11. 2007
Dobrý den, rozsah operace je věc vysvětlení a vzájemné domluvy mezi pacientem a operatérem, tedy jste se asi neměl ptát Vašeho obvodního lékaře ale chirurga výkon provádějícího. Zde by spíše asi byla na místě korekce nebo reoperace na původním pracovišti. dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2016
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2018
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2021
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 10. 2014
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 12. 2022
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 2. 2015
Obřízka
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi