Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léčba vpadlých jizev po akné pomocí CO2 laseru

petrk466800
petrk466800
23. 2. 2017 · Poslední odpověď: 2. 1. 2018

Dobrý den,

  1. ledna jsem v jedné pražské laserové klinice podstoupil zákrok vyhlazení vpadlých jizev po akné pomocí CO2 laseru. Jsem tedy měsíc po zákroku a s výsledky nejsem úplně spokojen, nevím zdali vůbec nějaká změna k lepšímu proběhla. Vím, že úplne obnovení kůže trvá i měsíce, ale nemyslím, že už nějaké zlepšení nastane.

Určitě se chci 100% objednat na CO2 laserovoou proceduru znovu, avšak určitě do jiné kliniky, popravdě ale nevím do které. Připojuji fotku obličeje, rád bych se zbavil jizev hlavně na tváři, avšak zase nechci být zklamaný, podstoupená procedura byla buď slabá, nebo nevím, čím to je, že se nedostavilo ani mírné zlepšení.

Rád bych si poslechl názory, zdali skutečně by mi mohlo CO2 pomoci a zdali není brzo, kdybych se objednal na proceduru v březnu (čili cca 2 měsíce po první podstoupené proceduře).

Děkuji předem za odpovědi.

S pozdravem,

Petr

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premier Clinic
Praha . 2. 1. 2018
Dobrý den,

na atrofické jizvy po akné bych Vám doporučila ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí Secret. Ošetření frakčním laserem mohu provést, ale nepřináší bohužel dostatečné výsledky.

Zdraví MUDr. Jana Votrubová - vedoucí dermatoložka Premier Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi