Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dvojitá brada - efektivní řešení

hamren
hamren
29. 8. 2016 · Poslední odpověď: 1. 9. 2016

Dobrý den Oslovuji vás s mým problémem dvojité brady a padaní kůže v oblasti lícních kostí. již sem vyzkoušela vše možné (injekční lipolýzu, utheru, nanonitě ) a výsledek není podle mých představ. Je mi 41 roku ,měřím 156 cm a vážím 57 kg vždy jsem měla předpoklady k tomuto problému ale nyní s věkem se stává stále více problém viditelnější. Můžete mi prosím navrhnou řešení u které ho bude zaručen výsledek a ne jen investovat peníze bez viditelného efektu? Moc děkuji za odpověď a věřím že se budete mým dotazem zabývat a navrhnete ty konkrétní řešení a odpověď na můj problém.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 8. 2016
Nejlepší odpověď
Ve Vašich letech lze už řešit situaci chirurgicky, tedy např. liftem obličeje, event s liposukcí podbradku nebo řešením profilu brady. Dermatologické postupy byly nejspíše i před tím zbytečné a domnívám se, že je ideální neobracet se jen na jednu profesi, ve Vašem případě na korektivní dermatologii, ale i na plastického chirurga.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. I když tuším, že jste z velké vzdálenosti, ale i ve Vašem rajonu bude mnoho šikovných plastických chirurgů.Mimochodem, když dáte bradu dozadu, jak jste se vyfotila Vy, budete mít dvojitou bradu vždy, tedy i v 15 letech věku. To má každý :-)
Na konsultaci se můžete objednat na, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Pardubice . 1. 9. 2016
Již několik let řešíme problém dvojité brady metodou injekční lipolýzy.
Tenkou jehlou aplikujeme vhodný preparát do dané oblasti. Zákrok není bolestivý, a proto ani nepoužíváme lokální anestezii. Enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla.

Za 3-4 týdny je již patrný výsledek. Někdy je při větším nálezu potřeba 2-3 sezení.

Výsledky jsou pěkné a pokožka hladká. Tuk je odstraněn rovnoměrně.

Cena zákroku je 1900,-.

MUDr.Kotlářová Drahomíra
WhatsApp

Související dotazy

Znovu podstoupení zákroku

FAQ
FAQ
18. 5. 2018 · Poslední odpověď: 18. 5. 2018

Jsem 3 měsíce po zákroku, ale výsledek nesplňuje má očekávání. Dá se zákrok podstoupit opakovaně?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Olga Bahníková
Praha . 18. 5. 2018
Při první návštěvě, lékař vždy stanové přibližný počet ošetření, která jsou nutná k dosažení uspokojivého výsledku. V případě potřeby se zákrok dá opakovat, a to v rozestupu minimální 3 týdnů mezi jednotlivými aplikacemi.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Kdy je vidět výsledek

FAQ
FAQ
25. 5. 2018 · Poslední odpověď: 25. 5. 2018

Pokud je doporučeno 3 až 6 ošetření, kdy mohu očekávat viditelný efekt? Po jaké době je třeba znovu opakovat ošetření?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Obecné doporučení zní, že pro dosažení viditelného efektu je zapotřebí absolvovat 3-5 ošetření. Ve většině případů si však pacienti všímají viditelných změn a markantního rozdílu již po první aplikaci. Celkový počet ošetření stanoví lékař při první konzultaci a po fyzickém vyšetření pacienta. Jednotlivé aplikace musí probíhat s odstupem 4-6 týdnů.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Odstranění podbradku u hubené ženy?

JanaK
JanaK
25. 2. 2020 · Poslední odpověď: 28. 2. 2020

Dobrý den, bude mi brzy 30 let a celý život trpím ukládáním tuku do "podbradku", i když jsem jinak poměrně hubená. Dost mi to znepříjemňuje pohled na sebe samou a ovlivňuje z velké části sebevědomí. Proto jsem se rozhodla, že si ji nechám operativně odstranit. Mám ale ze zákroku trochu strach. Nechci, aby mi posléze visela kůže z brady nebo zůstal tuk ve zbytku obličeje a výsledek tak vypadal podivně. Chci se tedy zeptat, jaké zákroky (ideálně i s jakou finanční relací) by byly pro mě vhodné a zda-li lze vůbec tuk efektivně odstranit, jestliže se "rozkládá" za celou konturou dolní čelisti. Zároveň mám trochu předsunutou horní čelist, takže to do určité míry ovlivňuje chování kůže také.

Jaká je pak potenciální návratnost podbradku po zákroku? Je třeba preventivně chodit na další vpichy, jestliže mám k vytváření podbradku genetické predispozice? Předem děkuji za odpověď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 28. 2. 2020
Dobrý den,
musím souhlasit s kolegy, zákrok by pravděpodobně moc nepomohl.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2010
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2016
Odstranění podbradku
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2021
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 6. 2008
Léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2018
Mezoterapie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 3. 2020
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2017
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 12. 2010
Lipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Frakční laser
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 2. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi