Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Podbradek nepovedený zákrok

ladydior
1. 10. 2021 · Poslední odpověď: 11. 11. 2021

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Absolvovala jsem liposukci podbradku - slimlipo. Po zákroku se na jedné straně nepovedla, tak jsem šla zdarma na korekci. Tím, že paní doktorka provedla zákrok jen z jedné strany udělala se uprostřed z kůže “čárka" a hrbol. Po kontrole mi bylo sděleno, že to je povolená kůže a s tím se nedá nic dělat v rámci slimlipo. Po prvním “vysátí” to tam povolené nebylo. Nicméně profil obličeje byl Ok takže se další korekce na této klinice uzavřely. Protože se mi ten defekt nelíbí Konzultovala jsem problém ještě jinde.. Na základě konzultace s paní doktorkou mi byly doporučeny nitě. Podstoupila jsem tedy tento zákrok. Po zákroku, který byl velmi bolestivý (nepovedená anestezie) se povolená kůže nenatáhla. Po porovnání ( před a po) mám o dost horší kůži - jamky v profilu a nitě pri pohybu jakoby křupou. Na kontrolu jdu po měsící nyní tedy za 7dní. Vzhledem k tomu, že se můj defekt očividně nepovedl vylepšit otázka je - jestli požadovat nějakou korekci na stejné klinice nebo vracení peněz. Další dotaz je jestli tento problém řešit další liposukci nebo jakým možným zákrokem bych se defektu zbavila. 2x Foto vlevo je před aplikaci nitě vpravo nyní ..Děkuji za zpětnou vazbu.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 11. 11. 2021
Dobrý den,
pokud je již kůže takto povadlá, pak se vždy doporučuje lift, tedy odstranění nadbytku kůže. Jizvy jsou přitom situovány do míst, která pak nejsou nápadná a dobře se zahojí. Neinvazivními metodami byste ztrácela jen čas a nepřinesly by efekt, který očekáváte.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Dobrý den, dle fotografií se zdá, že kůže v oblasti krku je povolená natolik, že neinvazivní a miniinvazivní metody již nemají dostatečný efekt. Je určitě potřebná konzultace u plastického chirurga a zvážení, zda neprovést klasický face-necklift.

S pozdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní,
předpokládám, že jste po popsaných neoperačních technikách poctivě nosila speciální kompresivní bandáž. Píši jako operatér, kvalifikovaný plastický chirurg. Při předoperačním vyšetření je nutno zhodnotit kvalitu /elasticitu/ kůže, její nadbytek a také v hloubce ležící sval platysma, který formuje krk. Pokud selžou neoperační techniky, pak Vás, časem , může čekat operace nazvaná face+neck lift, při které by došlo k úpravě tvaru krku a omlazení obličeje. Kolegové by se měli pokusit o další nechirurgickou korekci, pokut ta selže, asi Vás čeká ona popsaná operace. Držím Vám palce,
prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Brada a podbradek

Hajkova_d
Hajkova_d
25. 6. 2018 · Poslední odpověď: 27. 6. 2018

zdravím Dlouhodobě mě trápí pohled na moji bradu ze strany. Brada nemá žádný tvar a dříve jsem uvažovala o odsátí tuku, ale bylo mi řečeno že můj problém to nevyřeší. Vím že by problém šel vyřešit operací posunem kosti, ale tam je velice dlouhá rekonvalescence a cenově prý cca 60tis. Existuje kromě operace jiný a cenově dospunejší zákrok, který by mne zbavil tohoto nepěkného problému?

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
souhlasím, že ve Vašem případě- jste mladá žena- by nejlepším (a trvalým) řešením byla operace brady, pravděpod. s vložením kost. štěpu, což není žádný komplikovaný výkon.Doporučovala bych Vám obrátit se na maxilofaciální chirurgii, kde Vám navrhnou nejlepší postup.
Srdečně zdravím
Ludvika Záhořová, Poliklinika Na Národní,Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jak se zbavit podbradku

rena935447
rena935447
18. 7. 2020 · Poslední odpověď: 27. 7. 2020

Dobrý den, trápí mě podbradek který mám je mi 40 let měřím 154 a má současná váha je 68 kg můžete mi prosím poradit jak se toho mám zbavit děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
1. redukovat hmotnost, 2. rehabilitovat krční pateř, 3. nechat si vyšetřit délku dolní čelisti ( pokud jí máte krátkou, vždy bude úhel mezi krkem a čelistí tupý), přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Hojení po liposukci podbradku

Sara87
6. 11. 2020

Dobrý den. Byla jsem před 10 dny na liposukci podbradku. Návlek nosím pořád. Ale chci se zeptat. Je možné, že se mi každá strana hojí jinak? Jednu už mám totiž úplně pěknou a žádný tuk nejde vidět, ale druhá strana vypadá, jako by se skoro nic nezměnilo. Muže být oteklá jen jedna strana? Nebo se mi to třeba nějak špatně zahojilo. Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2009
Labioplastika
Žádné odpovědi
Labioplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 6. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 12. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 1. 2008
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2008
Odstranění podbradku
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Lipolýza
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 9. 2015
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2022
Laserová rejuvenace vagíny
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi