Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Koupani v chlorovane vode po vyndani stehu

Maxim
9. 6. 2023 · Poslední odpověď: 14. 6. 2023

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda po včerejšim vyndani stehů se můžu jít koupat v plavecký bazéne ve kterém je chlorovana voda. Stehů bylo 5, asi 2.5 centimetrů, chtěl bych se jít koupat zítra, neboli mne to a je to srostle.....

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 6. 2023
Dobrý den,
jizvy po vyndání stehů nejsou ještě zahojené a koupat se ve veřejných bazénech byste minimálně další 2-3 týdny neměl, aby se jizvy nezinfikovaly.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Adimon s.r.o.
Žádné recenze
Liberec . 14. 6. 2023
Dobrý den, po extrakci stehů je dobré 24 hodin nechat ránu v klidu, pak je možné omývat sprchou, chlorovaná voda nevadí.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 13. 6. 2023
Dobrý den. Nevíme, na které části těla Vám bylo znaménko odstraněno, po jak dlouhé době se Vám stehy vytáhli. Na tom vše záleží, protože rána může být zacelená, ne však ještě zahojena. Nedoporučujeme kůži zatěžovat, pro možné znovu otevření rány. Rána po vyndání znaménka může být hluboká. Počkejte tedy ještě 14 dní. Pak by to mohlo být v pořádku. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi