Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Blefaroplastika místo řezu

JanaL1
15. 10. 2023 · Poslední odpověď: 19. 10. 2023

Přeji všem hezký den,

jsem druhý týden po operaci horních víček. Důvod byl pouze estetický, chtěla jsem se zbavit , jak já tomu říkám ustaraný výraz. Začala jsem vše dokumentovat ten den po vyndaní stehů, jizvy byly viditelné, na okraji roztáhlé. Protože jsem věcný optimista, říkám si, nevadí, vše potřebuje svůj čas. Ale…dneska jsem si všimla, že ten viraz kterého jsem se chtěla tak zbavit, tam stále je, s porovnáním fotek PŘED a PO, jsem si všimla, že řez není veden v ohybu víčka (omlouvám se, nevím přesné názvy), a ale je veden tam kde mi nadměrná kůže dělala jakoby stín. V koláží je horní fotka před a spodní po. Chci se zeptat, je to normální postup, nebo jsem výjimečný případ? Pokud je to výjimečně, jaké jsou mé možnosti? Mám nárok na reoperaci? Jde to vůbec?

Předem děkuji za odpověď,

a přeji hezky zbytek dne.

Jana.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 19. 10. 2023
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
jste teprve ve fázi hojení, kůže je ještě "pomačkaná", jizvy nejsou zcela usazené, nyní jizvy masírujte, měla byste být trpělivá, v této fázi hojení vypadáte velmi dobře.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Premium
Dobrýn den,
předně hodnotit výsledek operace víček po 14 dnech je naprosto předčasné. O výsledku se budete moci bavit přibližně za 3 měsíce od výkonu. Výraz obličeje (přesněji výraz očí) tímto druhem operace docílit nejde. Tady bych viděl nepochopení mezi tím, co operace může přinést, a co ne. Místo řezu nemusí nutně korelovat s místem ohybu. Existuje mnoho chirurgických škol s řezy těsně nad řasami nebo naopak vysoko až téměř u obočí. Reoperace v tuto chvíli nepřichází v úvahu. Znovu podotýkám 14 dní je extrémně krátká doba.

S pozdravem
Ivo Menšík
Premium
Plzeň . 17. 10. 2023
Dobrý den,
pokud jste teprve 2. týden po operaci, je velmi předčasné dělat závěry. Jizvy se teprve usazují a kompletně se vše ještě bude zklidňovat. Celý proces hojení trvá minimálně 2 měsíce. Jsou vhodné tlakové masáže polů jizev a zvláčňování jizev , aby nebyly suché a šupinaté. Ale o tom Vás jistě infromoval Váš operatér.
Zdravím, Šormová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 4. 2009
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 4. 2024
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2017
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2022
Korekce jizev
17 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 11. 2011
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 2. 2016
Odstranění podbradku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 5. 2018
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2009
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 1. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi