Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Struna po blefaroplastice

kadankova
4. 4. 2024 · Poslední odpověď: 8. 4. 2024

Dobrý den. Před rokem jsem byla na blefaroplastice a v obou koutcich oka se mi udělaly tahy, které vypadaly jako "škvíry". Tyto tahy se mi doktorka snažila rozrušit plexrem a to několikrát, az to vedlo spíše ke škodě. Je to napjata kůže, která nejde nijak zamaskovat a vypadá to hrozně. Je mi 29. Doktorka je s výsledkem spokojená, už s ní nic nechci řešit. Když si trochu prichytnu kůži u nosu, struna zmizne. Poradíte co s tím? Je možné stehem přichytit kůži blíž k nosu, aby struna zmizla? Či nějaký zakrok, aby to zmizelo? Na výplň jít určitě nechci, tu mám u druhého koutku a vypadá to také hrozně. Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
fotografie většinou nejsou tím zcela nejlepším vodítkem k vyslovení názoru, co by mělo smysl udělat, a jak. Připustíme-li tuto velkou míru nejistoty, pak bych pravděpodobně viděl jako řešení "struny" ve vnitřním koutku provedením tzv. "Z plastiky", což je výkon chirurgický, s nutnou přítomností dalších drobných jizev v koutku, ale měla by řešit danou "kontrakturu".
S pozdravem
Ivo Menšík
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 4. 2024
Dobrý den,
Obvykle pomohou tlakové masáže, kůže povolí a "lehne si".
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi