Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reoperace hornich vicek

LuckaMost
26. 9. 2023 · Poslední odpověď: 17. 10. 2023

Dobry den, jiz 3 roky jsem po operaci hornich vicek. Operace se dle meho nazoru nepovedla. Mela jsem hodne tuku v hornich vickach a cast tuku mi u vnitrnich koutku zustala. U leveho oka mam u koutku jizvu i boulicku. Prave oko bylo moc riznute a udelala se mi pres vicko vraska a kuze se na nem hrne a nezajizdi pod ohyb. Mam z toho velke trauma a i me sebevedomi velmi utrpelo. Jsem z toho stale ztrapena, ale reoperace se bojim, ze se opet nepovede. Navic me lekar z Chomutovska vystrasil, ze by mi jizvy mohli prasknout a mohla bych vypadat jeste hure :-(. Byl by tu prosim nejaky odbornik s laskavym pristupem a pochopenim k mym obavam a pomohl mi? Stale jsem doufala, ze se to zlepsi, ale asi ne. Moc prosim, zda by se mi mohl ozvat odbornik - lekar, ktery ma s timto zkusenosti a mohl mi s opravou vicek pomoci. Velice dekuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Plzeň . 17. 10. 2023
Dobrý den,
pokud po korekci víček zůstává zbytek tuku ve vnitřních polech, nebyl dostatečně odstraněn. Taktéž kožní nadbytek, o kterém píšete. Následné korekce by měla Váš problém vyřešit. Nicméně , samozřejmě, každá další operace má i svá další riziko. "Prasknutí jizev" je však nesmysl.
Zdravím, Šormová
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 3. 10. 2023
Dobrý den, každý stav lze korigovat. (Viz řešení poúrazových a ztrátových stavů). Jistě je nutná osobní konzultace, vyšetření funkce a pohyblivosti víček a plán případného zakroku.
U nás se lze objednat na konzultaci zdarma po-čt 8-12h
SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
teoreticky by se asi něco dělat dalo. Ale když budu hovořit zcela obecně, každý vás bude chtít před nějakým definitivním rozhodnutím vidět a vyšetřit. Rozumím-li tomu dobře, jste někde z kraje Chomutovska, a proto chirurgická turistika až na Moravu určitě není strategicky vhodná věc. Hledejte lékaře, plastického chirurga, někde v komfortní dojezdové vzdálenosti. Určitě se vám to vyplatí.

S pozdravem
Ivo Menšík
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 30. 9. 2023
Dobrý den,
dostavte se ke konzultaci, kožní nadbytky víček a možnost provedení korekce lze posoudit při zavřených víčkách.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Microneedling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2020
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2008
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2017
Operace horních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2022
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2018
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi