Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zapadlé oči, unavené a výrazný nadočnicový oblouk

Eldosaurus
1. 6. 2022 · Poslední odpověď: 7. 6. 2022

Dobrý den, chci se prosím zeptat s přibývajícím věkem (30) mám zapadlé oči… Jako kdyby mi zapadala horní víčka a nadočnicový oblouk vystupoval. Chtěla bych mí plná horní víčka. Podotýkám, že jednou za cas mám oči normální.. ale nevím proč. Co by jste mi prosim poradili? Děkuji moc! :) Příkladem je foto plus dvě fota, jak mam jednou za čas normální oči- jaké bych chtěla mít každý den :)

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den, tuto oblast je možné vyplnit kyselinou hyaluronovou nebo vlastním tukem. Hezký den. MUDr. Kamila Podkalská Sommerová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 6. 6. 2022
Dobrý den,
doporučuji podstoupit osobní konzultaci. Na základě vyšetření doporučíme vhodný postup.

S pozdravem
MUDr. Eva Urbánková, MBA
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 6. 2022
Dobrý den,
není vhodné řešit operací přechodný stav. Pokud bude kůže horních víček již zřetelně spadlá a v nadbytku, teprve pak je indikována operace horních víček. Jinak by výkon byl zbytečný a navíc byste měla jizvu, která ve vašem věku, když máte víčka bez vrásek by byla výrazná a působila by spíše rušivě než by vám pomohla zlepšit tvar víček.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Pardubice . 4. 6. 2022
Dobrý den.
Obočí u nás běžně vyplňujeme kyselinou hyaluronovou.Dop. bych Vám konzultaci ,kdy Vás seznámím s průběhem zákroku a jeho cenou.
Kotlářová Pardubice
WhatsApp

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi