Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Permalip a následné chirurgické zvětšení

Martina915411
Martina915411
29. 10. 2021 · Poslední odpověď: 1. 11. 2021

Dobrý den, Mám velmi úzké rty. Byla jsem třikrát na lipofilingu ale bohužel se tuk vždy skoro všechen vstřebal. Chtěla bych rty zvětšit trvale, proto neuvažují o dočasných výplních. Zároveň se mi však příliš nechce do chirurgického zvětšení ( mám strach z jizev a možných komplikací). Proto jsem chtěla nejprve zkusit vložení permalipu. Když výsledek nebude pěkný, jít na lip lift nebo jinou chirurgickou metodu ( jako "poslední" možnost). Je možné zvětšit rty lip lipftem/ v-y posunem atd i když je v nich permalip? Děkuji za jakoukoliv radu, tip či informaci.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 1. 11. 2021
Dobrý den,
zvětšení rtů metodou PermaLip je jednou z variant jak trvale zvětšit rty. Doporučuji osobní konzultaci.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
Vážená slečno,
technikou Perma-lip zvětšujeme objem retní červeně. Jde o aplikaci jemného, velmi elastického a měkkého proužku homogenního silikonu pod červeň rtu. Výsledkem je zvětšení objemu rtu a optické zvětšení plochy červeně. Výkon se provádí ambulantně, v lokální anestezii, trvá asi 40 min. /1 ret/. Na červeni pak zůstávají 2-3drobné jizvičky, imitující přirozené svislé rýhy. Aplikace Perma-lipu znamená definitní vyřešení problému, bez jakéhokoli rizika vstřebávání. Samozřejmě, předpokládám, že nepěstujete např. box. Máte-li reálný zájem o konzultaci, objednejte se, prosím, v recepci kliniky.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 31. 10. 2021
Dobrý den,
provádím zvětšení rtů pomocí posunu slizniční tkáně, kdy se provede pilovitý řez, uvolnění se cípy sliznice a jejich posunem (tzv. W-Y) se rty zvětší. Možnost výkonu se vždy musí posoudit na konzultaci.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená slečno, zvětšení rtů běžně metodou "perma-lip" provádíme. Máte-li reálný zájem, objednejte se, prosím, k nezávaznému konzultačnímu vyšetření v recepci naší kliniky, kdy vše do detailu prodiskutujeme.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic, Bolzanova 3, Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RP CLINIC - Esthetic Care
Praha . 29. 10. 2021
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na naší klinice provádíme výplně rtů pomocí kyseliny hyaluronové. Trvalé zvětšení rtů pomocí silikonu či zmíněného permalipu neděláme. Zkuste se obrátit na kliniku plastické chirurgie. S pozdravem, RP MEDICA
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2014
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2023
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2010
Lipofilling prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2016
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2021
Gynekomastie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi