Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hygiena po labioplastice

Popelka1
Popelka1
22. 9. 2017 · Poslední odpověď: 9. 12. 2017

Dobry den, jsem 3 dny po labioplastice. Jak idealne postupovat pri hygiene, prosim? Mohu zacit pouzivat mast cicatridina hned, nebo az po nejake dobe? Jsou vhodnejsi obklady z hermanku, nebo repiku? Moc dekuji za rady zkusenych :-)

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 23. 9. 2017
Dobry den, sprchovat 3x denne kdyz to jde chladnou vodou, chodit bez obepleho obleceni,casto vetrat.Mazat az po 14dnech.dr.roh
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 9. 2017
Existují metody volby operace. Obraťte se proto na svého operatéra. Naše odpovědi by mohly být zavádějící.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 23. 9. 2017
dobrý den, já doporučuji běžnou hygienu (cca 3x denně jemně osprchovat vlažnou vodou, je možné velmi jemně omýt nejlépe antibakteriálním mýdlem). Ciccatridinu 3. den po operaci můžete klidně používat. Obklady jsou možné obojí, ale nepřehánějte to s nimi, genitál by neměl být udržován ve stálém vlhku...

Související dotazy

Bolest po labioplastice

Hanna
12. 9. 2020 · Poslední odpověď: 30. 10. 2020

Dobrý den. Jsem 3 týdny po labioplastice a před pár dny mě začala pobolivat jedna strana. Je to v místě, kde se mi jizva trochu rozjela, ale paní doktorka říkala, že to se může stát. Místo bolí jen při určitých pohybech a ne moc silně. Není to červené, ani nekrvácí, vypadá to naprosto v pořádku, ale ta bolest stále neustupuje. Spraví se to samo, nebo je to něco vážnějšího?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 30. 10. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegou, v případě pochybností se obraťte na Vašeho lékaře.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE

Cicatridina po labioplastice

luca338733
luca338733
10. 2. 2016 · Poslední odpověď: 16. 2. 2016

Dobrý den, několikrát jsem narazila na doporučení přípravku Cicatridina po labioplastice v případĕ vypadnutých samovstřeb.stehů - je vhodnější krém nebo spray? Jedná se mi o dobré zacelení jizvy v místĕ chybějícího stehu, než o zmĕknutí jizvy uzrálé apod. Jsem 14 po operaci a dnes se mi toto bohužel stalo... Děkuji za odpověď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Vážená paní, vhodnější je spray, aplikovat 3x denně na postižené místo.

Zdraví prim. MUDr.B.Vřeský
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2022
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 2. 2024
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi