Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika bartholiniho žláza

PavlaSvobodova
8. 6. 2021 · Poslední odpověď: 2. 12. 2021

Dobrý den, před 4-mi lety se mi zanitila na pravé straně bartholiniho žláza. Podstoupila jsem rychlý operační zákrok nariznuti s drenem. Vše se zapojilo nicméně od té doby mám pravou stranu pochvy zdurelou. Můj gynekolog mi tvrdí že je to zbytečne ji vyrezavat, ale pro mě je to nepříjemné při pohlavním styku a i esteticky. Dá se s tímto něco dělat? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Tomáš Beneš
Praha . 10. 6. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
jestli nejste spokojená, určitě se objednejte nejlépe na osobní konzultaci na kliniku plastické chirurgie. Kromě invazivního zákroku lze absolvovat i neinvazivní ošetření přístrojem Protégé Exilis. Jedná se o kombinaci elektromagnetického a ultrazvukového vlnění, díky němuž dochází k obnovení tvorby kolagenu a zvýšení metabolismu v ošetřované oblasti.
Pěkný den přeji,
MUDr. Tomáš Beneš, FORME CLINIC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 2. 12. 2021
Dobrý den,
poraďte se s gynekologem, gynekoložkou o těchto potížích.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 8. 7. 2021
Dobrý den,
takto na dálku a bez vyšetření se nelze přesně vyjádřit. Doporučuji podstoupit osobní konzultaci.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 17. 6. 2021
dobrý den, bez vyšetření se vám nedá poradit. Ale nejspíše je možná plastická úprava. MUDr. Radek Poláček

Související dotazy

Nezdařená labioplastika - nemůžu dosáhnout orgasmu

jjjjjjjjjj
jjjjjjjjjj
23. 3. 2017 · Poslední odpověď: 24. 3. 2017

Dobrý den, před dvěma lety jsem podstoupila labioplastiku malých stydkých pysků. Původné jsem chtěla zmenšit pouze jeden, který byl velký a přesahoval. Pan doktor řekl, že by zmenšil i ten druhý. Nechala jsem to na něm, s tím, že takový doktor ví co dělá. Dopadlo to tak, že ten, který mi doporučil on, mi odstranil takřka úplně a navíc zasáhl docela vysoko ke klitorisu a já nejsem schopna od té doby dosáhnout orgasmu ani stejného vzrušení jako před zákrokem. Vůbec nevím, co si s tím počít. Začala jsem se vyhýbat sexu a když k něčemu dojte, tak to skončí tím, že to nakonec obrečím. Docela se bojím o naše manželství, máme tři malé děti. Nemám žádnou fotku před zákrokem a navíc si myslím, že vše je nenávratně pryč. Snad to nepotká nikoho jiného. Já jsem si na tuto labioplastiku šetřila a dopřála si ji ke 40. narozeninám. Nejhorší rozhodnutí a dárek v mém životě.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 24. 3. 2017
dobry den, bohužel se to může stát. Jedná se o odstranění inervované tkáně a váš lékař vás na toto měl dopředu upozornit. Je bohužel potřeba s tím počítat. Pokud by se jednalo pouze o jednostrannou labioplastiku (asimetrie labií) tak tu hradí pojišťovna. Nyní se bohužel nedá dělat nic jiného než situaci řešit psychickou podporou, sexuologickou péčí a podobně. Je mi to velmi líto.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2012
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2008
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2018
Nadměrné pocení
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 2. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 9. 2020
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi