Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zúžení nosu pomocí nití bez skalpelu

viktorie
15. 12. 2009 · Poslední odpověď: 18. 12. 2009

Dobrý den, zajímalo by mě, zda někdo provádí zúžení (špičky) nosu pomocí nití, bez skalpelu. Nevím přesně název metody, ale slyšela jsem o této možnosti. Děkuji za informace!

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 15. 12. 2009
Nejlepší odpověď
Zdravím Vám. S nitěmi Aptos máme jako jedni z mála asi nejdelší zkušenosti. Náš lékař MUDr.Zakout je dokonce certifikovaným školitelem ptéto metody pro Českou republiku a provádí tuto metodu již přes tři roky s velmi dobrými zkušenostmi. S touto metodu korekce špičky nosů víme, přesto na rovinu jsme ji ještě v této lokalitě neprováděli. Přesto, pokud o tomto uvažujete, se Vám rádi budeme seriozně věnovat. Vše je však nutno zvážit po osobním vyšetření. Objednat se k nám můžete na recepci v prac. hodiny , je-li pro Vás Ostrava dostupná.Zdravím MUDr.Lucák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 12. 2009
Podle mých zkušeností, se každá fixace jakýmkoliv materiálem prohojí tak, že se dříve či později tvar nosu vrátí zpět. Na základě mých 18 tiletých zkušeností s nosy musím říci, že, aby se nos změnil, musí se fysicky upravit skelet nosu tedy v tomto případě hrotové chrupavky. Jiné metodiky jsou přechodné. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 16. 12. 2009
metodu,kterou má asi tazatelka na mysli je popsána v J of PS a je prováděna nevstřebatelnými nítěmi,které se protahují zavedenými dutými jehlami.O použití nítí Aptos v této lokalitě jsem též neslyšel.Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 15. 12. 2009
Jedná se o zajimavou metodu,ale nelze ji aplikovat vždy.Asi bude více pracovišť,kde se občas provádí.Můžete se objednat ke konzultaci (272937286,739678659)s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi