Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nevydařená plastika nosu

Uzivatel
10. 7. 2008 · Poslední odpověď: 25. 8. 2012

Dobry den. Som 2 tyzdne po oper. tvrdych i mäkkych casti nosa, aj ked mam dojem, ze so spickou mi vlastne ani nic nerobil. Je rovnako velka, iba mi trochu zbrusil hrbol. Som z toho psychicky uplne na dne. Celkovo je ten nos stale velky a prilis mi vytrca z tvare. Som odhodlana ist na reoperaciu, prosim, boli by ste ochotni posudit na zaklade fotografie, ktoru by som vam mohla poslat, ci by ste s tym mohli nieco urobit? Dakujem

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 13. 7. 2008
Pan doktor Kloud odpověděl zcela přesně. 2 týdny po operaci se teprve odstraňuje sádrová dlaha a začíná se s masážemi nosu. dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 10. 7. 2008
Dobrý den, dva týdny po operaci s Vámi zcela určitě nikdo nic dělat nebude. Vyčkejte aspoň půl roku a možná raději déle. O definitivní tvar nosu se v tento okamžik zcela určitě nejedná. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Široký a křivý nos po úraze

Jano443342
8. 1. 2018 · Poslední odpověď: 11. 1. 2018

Dobrý deň, chcem sa opýtať či by ste mi odporučili operáciu nosu.Nos mám pravděodobně po úraze krivý a v koreni nosa (hore) je nos z priameho pohľadu dosť široký.Mám drobnou tvár a veľký nos sa mi veľmi nelíbí.Trochu sa ale bojím aby sa operácia vydarila a všetko bolo v poriadku a nebolo to horšie ako je.Prosím o radu čo by ste od pohľadu s nosom odporučil urobiť a prípadný rozsah operace.Prikládám foto

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
co myslíte, že je arogantní? konstatování, že nejsem schopna dát seriozní posouzení z přiloženého foto? jinak moje ambulance je samozřejmě vždy otevřená všem, takže není důvod připomínat možné osobní setkání.. navíc pokud je mi známo, většina dotazů na estheticon se obrací na lékaře s dotazem na odborný názor právě proto, že na konzultaci přijít nemohou či nechtějí... přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Plastická operace širokého nosu

alenar232928
alenar232928
8. 8. 2014 · Poslední odpověď: 13. 8. 2014

Dobry den, Pred nekolika dny mi bylo 18 let. Nikdy jsem nebyla spokojena se svym nosem, proto se chci zeptat jestli by se nedal zuzit, je totiz velmi siroky a narusuje mi estetiku cele tvare (mam male, presto vyrazne oci. A plne rty). Nutno podotknout, ze mi nos smeruje nepatrne nahoru a jsou na nem nedokonalosti (napr. : cerne tecky). Proto se chci zeptat jestli je zakrok vubec mozny a pripadne na konecnou cenu. Prikladam fotografii nosu. Dekuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 13. 8. 2014
Zdravím Vás. Ano váš nos je indikovaný k plastické úpravě. Základem by samozřejmě bylo osobní předoperační vyšetření. Cena na naší ostravské klinice, se všemi náklady včetně jednoho dne hospitalizace a narkozy, je 29.800 Kč. S těmito operacemi mám mnohaleté zkušenosti. V případě zájmu se na mne můžete kdykoliv obrátit. Přeji hezký den MUDr. Otakar Lucák, plasticka chirurgie Ostrava - lucak@plastickachirurgie.com
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2007
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 1. 2016
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 10. 2009
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2012
Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2009
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi