Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rizika plastiky nosu

Uzivatel
2. 4. 2007 · Poslední odpověď: 3. 4. 2007

Dobrý den. Jaká jsou při operaci nosu rizika? A jaká je pravděpodobnost,že se operace nevydaří a jaké jsou pak následky? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 3. 4. 2007
Operace nosu patří mezi vůbec nejsložitější operace z oboru plastické kosmetické chirurgie.Vyžadují velké zkušenost operatéra, ale ani ta nevylučuje komplikace.e na naše web.stránky, zde vše popisujeme.Rád bych vás upozornil, že komplikace mohou nastat při jakém koliv zákroku.
MUDr.Lucák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 4. 2007
Doporučuji přečíst si naše www.stránky.Snad tam naleznete více informací o možných komplikacích. S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 2. 4. 2007
Dobrý den. Obdobné dotazy zde byly již opakovaně řešeny a kompletně přesahují rámec tohoto fóra. Odpovědi najdete v předchozích diskuzích, článcích nebo při osobní konsultaci u plastického chirurga. Nashledanou, Dr. Remeš

Související dotazy

Riziko reoperace špičky nosu

Karlos
28. 8. 2012 · Poslední odpověď: 31. 8. 2012

Dobrý večer, chystám se na reoperaci nosu a hledám odvahu, zda jít nebo ne. Od původní sice uplynula spousta času, ale to není podstatné. Zbytněla mi předtím špička směrem nahoru, prostě prohloubený, nerovný nos s vysunutou špičkou směrem nahoru - pravděpodobně vlivem jizvy a její zbytnění. Chtěl bych se proto zeptat vás, odborníků, jaké je riziko této reoperace, respektive jak bude probíhat nejen ona samotná, ale i hojení. Zda je riziko opětovného zdeformování veliké, anebo nikoliv, pokud se jen sníží ona špička dolů (bez velké úpravy kostěnných tvrdých částí, nebo možná vůbec žádné)a zárovná se nos přirozeně a vypadajícně vhodně pro muže.

Předem vám děkuji za odpověď.

PS: Ještě bych se také rád zeptal, zda může významně zmenšit riziko zbytnění špičky nosu přelepování náplastmi a také bych se rád zeptal na to, zda je možno si pokazit výsledný efekt - zvlášť na měkkých částech nosu, masážemi.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
těžko se bez fotografie nebo konzultace vyjádřit k úpravě vašeho nosu, ale pokud jde o modelaci měkkých částí, lze je velmi dobře upravit pomocí bioplastiky, kde je výsledkem zákroku vytvoření vašeho vlastního vaziva a tedy i trvalý stav. Výhodou je ambulantní zákrok, krátké pozákrokové období, zákrok bez rizik. Můžete se s metodou seznámit na mých webových stránkách www.bioplastica.cz, kde najdete i mnoho obrázků ze zákroků včetně úprav po zmenšovacích a jiných operacích nosu.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Riziko čtvrté reoperace nosu

Aja76
Aja76
30. 12. 2019 · Poslední odpověď: 7. 1. 2020

Dobrý den, jsem po celkové rhinoplastice a 2 následných reoperacich. Bohužel po zákrocích a poklesu špičky je a hlavně vypadá nos delší, než byl. Nebudu zde kritizovat operatéra, který patří mezi kapacity v oboru, spíše řeším, zda další operace není příliš velké riziko. Poslední reoperace proběhla v roce 2011. Docent Mestak (na něhož jsem se po 3 operacích obrátila) mi další zákrok rozmlouval.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 1. 2020
Nejlepší odpověď
Já bych Vám reoperaci rozmlouval hlavně z toho důvodu, že je terém pod kůží tak nepřehledný, že by výsledek mohl být horší než lepší. Reoperace je u Vás veliké riziko. Tkáně jsou pod kůží nepřehledné, vše bude prorostlé jizvami a může dojít k poškození povrchu kůže a deviace nosu. Ano chtělo by to nos lehce zkrátit, ale můj názor by byl stejný jako doc. Měšťáka pro veliké riziko při operaci. Mrzí mne to. Zdraví Dr. Tomášek
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2009
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 8. 2012
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 1. 2016
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 10. 2009
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2012
Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2009
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 8. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi