Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika nosu v 15 letech?

lukas_tvrdy99352
10. 6. 2012 · Poslední odpověď: 11. 6. 2012

Je mi 15 let a dělám kontaktní sport a nedávno jsem si zlomil nos po splasknutí otoku jsem zjistil že můj nos vypadá jako zobák už předtím jsem ho měl trochu jako zobák ale po tom úrazu je to hrozné. Takže bych se chtěl zeptat za 1. Jestli můžu podstoupit plastiku ve věku 15 let. za 2. Jestli nevadí to že dělám kontaktní sport a že by se ten nos zlomil i po operaci ? za 3. Zaplatí operaci pojišťovna ? Předem děkuji za odpovědi

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 6. 2012
Názory se různí. Kolegové mají asi pravdu, ale nějaké řešení by se najít mělo. Určitě se s tímto problémem obraťte na zkušeného atestovaného plastického chirurga. Vemte sebou rodiče. Většinou je tento výkon hrazen pacientem, neboť estetická pracoviště nemívají smlouvu s pojišťovnou.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
milý lukáši, v 15 letech je kompletní rhinoplstika u chlapce nesmysl, protože nemáte ukončen vývoj obličeje, nicméně je možno srovnat přepážku, která se jistě na vaší deformitě silně podílí, je to operace, kterou pojištění samozřejmě pokrývá, jinou otázkou je prevence opakovaného zranění obličeje při kontaktním sportu- dvě možnosti: přestat (to nejspíš nebudete chtít) anebo nosit obličejový chránič, přeji hezký den prof. Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 10. 6. 2012
Dobrý den,absolutně souhlasím s kolegou Paděrou, myslím, že tento názor uslyšíte v malých obměnách od všech diskutujících....
S pozdravem....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 10. 6. 2012
Dobrý den, vyrovnání nosu mělo být provedeno hned po úraze. V 15 letech není doba na operaci nosu. Kontaktní sport jistě přináší rizika poranění nejen nosu, ale celého obličeje a s tím je nutno počítat. Pokud se nos zlomí i před operací, tím spíše po operaci. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2020
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 5. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2008
Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2009
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2008
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2020
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2017
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 1. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi