Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika - nos nahoru

Lucka89
Lucka89
27. 12. 2015 · Poslední odpověď: 3. 1. 2016

Hezký den,

chtěla bych se zeptat, zda by se dalo něco dělat s nosem nahoru, jako mám já (viz foto). Hodně se za to stydím. A kolik by taková operace stála?

Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jiří Borský Ph.D.
Praha . 28. 12. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, ve Vašem případě by pravděpodobně byla nutná operace měkkého i tvrdého nosu, 3 týdny by jste musela nosit sádru, cena by se mohla pohybovat kolem 35 000 Kč. Nutné je však vyšetření, takto jsou to jenom dohady, třeba by cena byla nižší. Přeji vše nejlepší do Nového roku, ať Vám operace dobře dopadne. Zdraví JB
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 1. 2016
Nerad řeším operační postup dle fotodokumentace. Nemyslím však, že Váš nosoretní úhel je tak dramatický, spíše máte lehce delší a ostřejší hrot a ten tuto situaci opticky dělá. Nicméně se takovýto nos dá řešit. Mám s těmito operacemi dlouholeté zkušenosti.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 28. 12. 2015
Dobrý den, k posouzení vhodné metody u operace nosu je nezbytná osobní návštěva a vyšetření plastickým chirurgem. S největší pravděpodobností by se jednalo o kompletní rhinoplastiku (měkké i tvrdé části) a cena se může pohybovat kolem 35 000 až 37 500 Kč. Bližší a přesné informace Vám sdělí lékař osobně.
S pozdravem
MUDr. Pavle Hlava
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 28. 12. 2015
Dobry den, urcite je uprava mozna.zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zjemnění nosu u dcery

michelle
michelle
18. 9. 2015 · Poslední odpověď: 24. 9. 2015

Mám otázku na p.Dr,kteří mají zkušenosti s operacemi nosu.Je možné tento široký,kratší a jako by nahoru směřující nos zjemnit?Dcera je neštastná a já tím pádem taky.Přikládám fotku i jejího ideálního nosánku,nevím je li to vubec možné splnit.Děkuji za info.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 24. 9. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

nos je ústředním bodem obličeje a každá jeho sebemenší změna se projeví na celkovém výrazu obličeje. V tomto případě velmi pomůže 3D simulace, díky které jsme schopni Vám výsledný vzhled ukázat ještě před zákrokem. Pro objednání nezávazné konzultace nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 775 145 935. Přeji hezký den, MUDr. Ján Pilka - klinika plastické chirurgie Aesthevita.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2007
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 8. 2012
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 10. 2009
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2012
Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 11. 2009
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi