Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika měkké části potřetí kvůli jizvám?

veronikahan
veronikahan
11. 3. 2022 · Poslední odpověď: 14. 3. 2022

Dobrý den, byla jsem již dvakrát na rhinoplastice. Vše bylo napoprvé v pořádku, ale vytvořily se mi velké jizvy a zdeformovaly mi špičku nosu. Proto jsem šla na další operaci, výsledek byl opět skvělý, ale jsou to čtyři měsíce po operaci a nos začíná být zase křivý. Uvažuji nad další operací, ale chtěla bych, aby se řez nedělal ve vnitřní straně nosu, ale u spodní části. Je to vůbec reálné, aby mi jizvy zase nezačaly růst?
Fotky přidávám po druhé operaci a aktuální.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 3. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den
finální výsledek je možné hodnotit až rok od operace. Zatím je velmi brzy. Buďte trpělivá, případně proberte další postup s Vaším operatérem.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 3. 2022
Dobrý den,
operace nosu se nesmí provádět tak často, také doba pouze 4 měsíce od zákroku je příliš krátká. Hojení po operaci trvá minimálně jeden rok, musíte být více trpělivá a počkat, jinak to dopadne jako po první operaci a každou další operací nos bude projizvený a nehezký.
Nyní je čas na vylepování, dlahování popřípadě masáže, i když u vás bych masáže vynechala a přiklonila s pouze v tejpování.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená slečno,
nemyslím, že by výsledek operace byl až tak špatný, samozřejmě neznám původní předoperační stav. Po operaci, v místě chirurgovy intervence, vždy vznikne jizevnaté vazivo, které může zhatit jinak výborný výsledek operace. Je to přísně individuální dispozice. Domnívám se, že pokud byste absolvovala nějaký další typ korekce, dojde po čase ke stejnému problému. A je jedno, zda se uplatní zavřená a nebo otevřená technika. Prodiskutujte to se svým operatérem.
Držím Vám palce, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2023
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 3. 2018
Rhinoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 2. 2011
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 8. 2021
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2020
Rhinoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2009
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2023
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi