Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Jedno z nejlepších rozhodnutí - Rhinoplastika

Jsem po zákroku Stojí to za to
barborajurenkova
BarboraJurenkova
Olomouc · Vytvořeno: 11. 5. 2021 · Aktualizováno: 11. 5. 2021
Příběh

26.4.2021 jsem podstoupila zákrok na klinice RVmedCentrum.Konkrétně zavřená rhinoplastika v celkové anestezii. Pana doktora Viduru a celý jeho tým jsem znala už z konzultace takže jsem nebyla vůbec nervózní všichni byli moc milí a ochotni.Hlavni sestřička se o mě po operaci krásně starala opravdu nemám slov cítila jsem se tam moc dobře.Druhý den jsem jela domů potom vyndat tamponadu. Další týden kontrola a 10.5. Sundání sádry!Výsledek je naprosto úžasný jsem nadšená. Můj obličej vypadá najednou úplně jinak působí jemnější a hezčí. Chtěla bych touhle cestou poděkovat panu doktorovi a celému týmu za perfektní péči a skvěle odvedenou práci nemám opravdu co bych vytkla a mohu jen doporučit. Pokud budu chtít ještě nějakou změnu na obličeji určitě k nim zase zavítám 🤗👍👃👏👏👏👏

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 11. 5. 2021

Zdravím Barčo, nos máte nádherný a koukám, že se Vám zahojil velice rychle. Máte nějaký tip jak docílit tak rychlého zahojení? Mějte se moc krásně a užívejte perfektního nosíku!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.