Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika s nižší hladinou fibrinogenu

Ezea
Ezea
8. 1. 2021 · Poslední odpověď: 11. 2. 2021

Dobrý den, Chtěla bych se prosím zeptat, zda je možné podstoupit na některém pracovišti operaci nosu s možností pooperační péče JIP/ARO? Mám cévní anomálii na PDK a díky tomu mám asi dlouhodobě nižší fibrinogen. Žádné jiné zdravotní potíže nemám. Je mi 30. Mám velký zájem o zákrok a nevím, kam se obrátit. Děkuji za všechny rady a názory.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 11. 2. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Ano, naše klinika disponuje i dvěmi pooperačními lůžky s intenzivní péčí - důležitý je samozřejmě aktuální laboratorní nález srážlivosti. Určitě bychom před výkonem požadovali vyjádření angiologa / hematologa. Operujeme i klienty s poruchami srážlivosti - samozřejmě vždy dle závažnosti nálezu. Obzvláště v tomto případě bych určitě doporučil 3D vizualizaci, kterou na naší klinice provádíme vždy před každou operací v rámci konzultace, kdy si s pacientem ujasníme jeho představy a možné výsledky.
Pokud byste měla zájem o takovouto 3D vizualizaci, případně konzultaci, velmi rádi Vás na naší klinice přivítáme. Stačí si jen domluvit termín konzultace, a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
S pozdravem,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty


Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi