Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výtok čiré tekutiny po rhinoplastice

LELE
22. 11. 2008 · Poslední odpověď: 23. 11. 2008

Dobrý den, jsem rok po celkové reoperaci a mám vlastně stejný problém, z nosu mi vytéká čirá tekutina (konzistence jako voda).. nejhorší je to v předklonu a vyděsila mě odpověď Mudr. Tomáška, že by se mohlo jednat i o únik mozkomíšního moku atd. ... jenže zase jsem už rok po reoperaci a to už by zanechalo nějaké následky, kdyby to bylo něco vážného... mám si zajít na ORL nebo nebo to může být jen podrážděná sliznice? Děkuji moc za každou odpověď...

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 22. 11. 2008
Nejlepší odpověď
Dobrý den, na ORL zajděte v každém případě. Zjistit, zda se nejedná o mozkomíšní mok není až tak velký problém. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 11. 2008
Nechtěl jsem nikoho strašit.... Vaše otázka je však zbytečná. SAMOZŘEJMĚ se nechte vyšetřit! Může to být chronický zánět sliznice, ale i něco hršího. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
LENTE s.r.o.
2 adresy v Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 22. 11. 2008
Ano, navštivte odborníka.
Hezký večer, dr.Pavelec, ORL
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Pekny nos iba po masazi

mia429861
mia429861
20. 2. 2017 · Poslední odpověď: 21. 2. 2017

Zdravim som mesiac po celkovej otvorenej rhinoplastike. Mam po stranach aj na spicke este stale viditelny opuch a je to tvrdsie na dotyk mam pocit ze to moc nemizne alebo len velmi pomaly. Iba po masazi vyzera nos super ale potom neskor sa akoby cely roztiahne a spuchne,bojim sa ze taky ostane. Da sa tou masazou dosiahnut aby vyzeral tak ako tesne po nej ? Lebo potom po polhodke zase opuchne a taky ostava cely den neda sa to moc zakryt. Alebo je nieco co by mi urychlilo to odpuchanie trebars nejaka octanova mast abo nieco...dakujem za odpoved

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 2. 2017
Mějte trpělivost nos se hodnotí tak rok po výkonu. Pokračujte v doporučené pooperační péči.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi