Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vizualizace nosu před operací

Lucie336247
Lucie336247
17. 2. 2020 · Poslední odpověď: 28. 2. 2020

Dobrý den, je možná u nějakého z českých plastických chirurgů vizualizaci výsledku nosu před operaci? Lze si “říct” jak bych chtěla aby můj nos vypadal? Jednoduše řečeno líbí se mi americké nosy a zajímalo by mi jestli je u nás taky někdo takto dělá.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 2. 2020
Nejlepší odpověď
Moje dvacetipětilété zkušenosti s nosy a čtyřicetileté zkušenosti mého učitele nosů prim. Fahouna z Ústavu lékařské kosmetiky jsou takové, že vizualizace nosů je riziková z forensních důvodů. Nos nikdy nemusí být stoprocentně takový, jako na obrázku, což může někdy vést k soudním sporům v případě že se nos operovanému jedinci nelíbí a téměř vždy může na obrázku něco jiného najít.
Nezbývá mi nic jiného, než Dr. Paulisovi blahopřát, když dovede odopetovat nos přesně tak jak si jej předem namaluje.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 17. 2. 2020
Dobry vecer
Nos je u nasi populace dominantni prvek a jei zmena se vyrazne promitne do charekteristickych rysu obliceje
Nicmene zadna aplikace, software nedokaze prozatim nasimulovat, jak bude kterakoliv cast tela vypadat po zakroku toho ktereho chirurga.
Ja sam pouzivam ale u nosu “vizualizaci”, jak jsme ji delali jiz behem meho pobytu v Parizi - tj rukou kreslim do vytistene fotografie - z vice uhlu.
Tento postup delame standardne u kazde kandidatky rhinoplastiky a mam jistotu, ze “co namaluju, to odoperuju”...
Pripadnou konzultaci si samozrejme muzete domluvit s asistentkou

S pozdravem
PP
WhatsApp
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 12. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 5. 2011
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2009
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 4. 2010
Abdominoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 2. 2012
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2009
Křečové žíly
Žádné odpovědi
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 2. 2012
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 9. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi