Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Spadnutá víčka po operaci

Chloe1
2. 1. 2022 · Poslední odpověď: 9. 6. 2023

Dobrý den, v dubnu jsem byla na operaci horních víček a už teď mi připadá, že se to vrací do původního stavu. Zjišťovala jsem na internetu a zjistila jsem že nejsem jediná kdo to tak má. Čím to může být a dá se s tím něco dělat?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 12. 6. 2023
Dobrý den. Většinou by výsledek po operaci víček měl vydržet 10 i 15 let. Výjimečně se může stát, že víčka povolí dříve. Ve vašem případě neumíme říct, důvod. Může to však být i stavem kůže, operační technikou, ve velikosti odstraněné kůže a tuku. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 11. 1. 2022
Dobrý den,
souhlasím, může se stát. Zkontaktujte svého operatéra.

S pozdravem
MUDr. Hana Skeřilová
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 6. 1. 2022
Dobrý den,
během operace víček se odstraní jenom jejich nadbytky a přebytek tukových prolapsů, proces povolení a stárnutní samozřejmě pokračuje a časem během 10-15 let se může další kožní nadbytek zase vytvořit, většinou ne v tak velkém rozsahu, jako před první operací. Konečný výsledek je i závislý na okolí víček, mnohdy jsou spadlá nejen oční víčka, ale i jejich okolí a to tato operace neřeší a ani řešit nemůže.
Domluvte se se svým operatérem, určitě vám poradí, co se dá ještě dělat.

S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Dobrý den , Blepharochlaza je problém spadlých víček ketrý muže byt spojen s prózou obočí (pokles). Zkuste se obrátit na svého lékaře aby vám doporučil řešení .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní,
Váš problém se může stát, není to však časté. Pro řádné vysvětlení potíží je nutno znát předoperační stav a také, Váš celkový zdravotní stav. Operatér vychází z nějaké situace. A představte si, že by odstranil více kůže, než se v té chvíli jevilo jako optimální. Pak by Vám dost možná vysychala spojivka. Takové věci se musí hodnotit případ od případu. Napsal jsem pár teoretických vět, které mohou a nemusí pasovat na Vaši situaci.
Poraďte se svým operatérem, případně jinými plastickými chirurgy, samozřejmě mám na mysli vyšetření při osobním kontaktu. Tedy nezoufejte, porovnejte předoperační foto se současným stavem.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 12. 2009
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 4. 2007
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 4. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2007
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 11. 2019
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 5. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi