Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reoperace paží

teresicka
teresicka
4. 6. 2015 · Poslední odpověď: 4. 6. 2015

Dobrý den, chci se zeptat zda takhle provedena redukce paží je v pořádku? Redukci paží jsem podstoupila po - 70kg. Takže opravdu byla potřeba. Ale s výsledkem nejsem tolik spokojena. Každopádně doktorka mi říká, že je to v pořádku a nechce udělat reoperaci. Děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 6. 2015
Ve srovnání s jinými výsledky to není špatný výsledek. Jizva tam musí být vždy. Vzácně se hojí lépe. Vás asi zajímá, zda to nemohlo být více odstraněno, mohlo, ale mohlo by to pak být asymetrické vůči předloktí. Všeobecně si troufám tvrdit, že takovéto vyšetřování přez internet je na nic. Chcete-li se ujistit o správnosti a efektivitě výsledku objektivizujte si situaci u jiného plastického chirurga. Vemte podrobnou fotodokumentaci před výkonem...

Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 4. 6. 2015
Dobry den, zalezi na tom , na jakem zakroku jste se domluvila s Vasi lekarkou. Zda pouze na odstraneni prebytecne kuze anebo odstati tuku a odstraneni kuze. Zdraví dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní, shodit 70 kg je velmi úctyhodná věc. Avšak, při prohlédnutí fotografie před operací konstatuji, že zadní strana paží byla ještě vyplněna podkožním tukem. Při obrovském zhubnutí kůže většinou doslova visí jak křídla netopýra. Tedy mám za to, že kdybych neměl tu informaci o -70 kg, doporučil bych Vám ještě redukovat více váhu, aby kůže doslova visela jak zástěra. To je pak optimální stav pro operaci. V nynější situaci mi to připadá tak, jako byste byla na začátku- ještě je třeba redukovat váhu, aby byla kůže v extrémním nadbytku a pak ještě jednou operovat. Paní doktorka při operaci nemohla být až tak radikální, neboť chirurg při operaci nesmí vážněji narušit cévní a lymfatický systém procházející podkožím horní končetiny. Berte to, prosím, jako dosažení maximálního možného v dané situaci, nemyslím že by lékařka pochybila. Asi jste o tomto faktu měla být před operací informována, ale, to je jen moje domněnka.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi