Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rizika a bolesti při rekonstrukci prsu

Uzivatel
5. 10. 2007 · Poslední odpověď: 12. 7. 2013

Dobrý den,čeká mě rekonstrukce prsu pomocí laloku za zad,otočení zádového svalu + expandér a preventivní odstranění prsu druhého + imlantát.Chtěla bych se zaptat jak dlouho budu mít bolesti a jáka jsou ryzika.Za jak dlouho budu moci cvičit?Taky čím se dají ovlinit jizvy(laser,nálasti,injekce....?)

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 5. 10. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Rád bych Vám odpověděl, ale otázek je příliš a na odpovědi tato forma nestačí. Navíc je mnoho z nich odvislých právě od Vaší postavy, povahy, atd. Zajděte za kolegou, který Vám výkon bude provádět a na vše se ho zeptejte. Jak jsem zmínil, nebude moci přesně odpovědět na vše, ale určitě odpoví daleko nejlíp, protože Vás zná. Odpovědi stran jizev si zde najdete, byly na diskuzích opakovaně probírány. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Málo kůže na rekonstrukci prsu

elionor
10. 4. 2013 · Poslední odpověď: 10. 4. 2013

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Byla jsem na odstranění celého prsu z důvodu rakoviny. Dnes jsem byla na plastice kvůli konzultaci a obnovu prsu. Chirurg mi ovsem rek, že mi doktoři, kteří mi prs vzali, nechali málo kůže a nejde mi udělat prs stejné velikosti jako druhy (měla jsem trojky). Jaké jsou možnosti? Nejde nějak postupně kůži vytáhnout? Děkuji a přeji hezký den Nováková

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 4. 2013
Na školení o tkáňové expansi, které jsem podstoupil už v roce 1992 ve Francii jsem viděl už tehdy úžasné výsledky po využití tkáňové expanse. Několik expansí jsem provedl také zde. Nevýhodou je, že je to nákladný materiál stejně jako operace. K rekonstrukci byste však měla být krytá pojišťovnou a též záleží na plastickém chirurgovi ze smluvního plasticko-chirurgieckého zařízení zuda bude ochotný tento postup provést.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2016
Rekonstrukce prsu
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 11. 2012
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2007
Mastektomie
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 12. 2017
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 2. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi