Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modřinky na rtech po výplni rtů

dada745048
dada745048
17. 9. 2018 · Poslední odpověď: 19. 9. 2018

Dobrý den, byla jsem před 2 dny na výplni kyseliny hyaluronové do nosoretnich rýh a lékařka mi doporučila jen zlehka trochu kyseliny také do rtů že mám hezký tvar ale vrásky na rtech a po zákroku se mi udělaly na rtech fialové modřinky. Bojím se zda to není trvalé poškození rtů a zda to zmizí. Mažu Heparoid.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
EVA CLINIC s.r.o.
2 adresy v Královéhradecký kraj, Pardubický kraj... . 18. 9. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den, pochopitelně se po aplikaci vytvoří modřiny, rty jsou hodně prokrvene, aplikace do rtu bez modřín je spíše zázrak. Nejdéle do 2 týdnu hematom zmizí.
S pozdravem
Havlova Eva MUDr.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, někdy se to stane. Heparoid je dobrá volba+do týdne až 10 dnů byste měla mít po obtížích.Mně se bezprostředně po ošetření(a pokračování ještě několik dní poté) u pacientek osvědčuje použití \"post treatment\" krémů n. balzámů, které jsou k dostání v lékárně.Např. Cicabio krém Bioderma,Cicaplast gel(balzám) La Roche-Posay,Cicalfate Avene n.Auriderm XO a další.Bezprostředně po vytvoření modřinky je dobré ledovat. Srdečně zdravím L.Záhořová,Poliklinika Na Národní,Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, po výplni se mohou modřinky udělat, ale nemusíte se bát, modřinky určitě zmizí.
Hezký den
PetraClinic
Premium
Kladno . 18. 9. 2018
dobrý den, je to velmi nekvalitní fotka, nejspíš jsou to opravdu jen modrinky, pokud by se však z modřinek staly vřídky, je potřeba ihned jít k lékařce, která Vám prováděla aplikaci a výplň odstranit. ale takhle to nejde poznat, nicméně na 99% jsou to modřinky a ty zmizí
SKIN CARE Liberec
Liberec . 18. 9. 2018
Dobrý den,
nemusíte se obávat, drobné modřinky po modelaci rtů kyselinou hyaluronovou jsou běžné a obvykle zmizí do jednoho týdne.
Hezký den,
MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 17. 9. 2018
Dobrý den, po aplikaci kyseliny Hyaluronové je možné, že se mohou objevit i hematomy (modřiny), ale ty do pár dní zmizí a nebude nic poznat. Krásný den. :-)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
17. 9. 2018
Stav je přechodný, do týdne hematom zmizí.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Kouřové vrásky - jak na ně

Janule39
Janule39
14. 4. 2020 · Poslední odpověď: 16. 4. 2020

Dobrý den, prosím o radu, je mi 39 let a mám kouřové vrásky. Můj dotaz směřuje k tomu, jak nejlépe je lze odstranit. Zvažovala jsem kys.hylauronovou, nicméně bojím se, že se tím zvětší horní ret a nechci mít takové "kačení rty". Dočetla jsem se, že je možno odtranit je nitkama a proto by mě zajímalo, zda se tím pro změnu nezmění tvar rtů, zda se horní ret nenatáhne do šířky. Děkuji

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 16. 4. 2020
Dobrý den,
přikláním se k aplikaci kyseliny hyaluronové, případně metody zkombinovat. Zvětšení horního rtu se obávat nemusíte. Objednat se můžete i k nám na Kliniku YES VISAGE.

S pozdravem
MUDr. Jana Paduchová

Zvětšení rtů s problémem po impetigu na rtu

barb6197865
barb6197865
27. 7. 2020 · Poslední odpověď: 27. 9. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, opravdu bych chtěla si nechat zvětšit rty, můj velký sen, ale trpím dost na opary a před 2 lety jsem měla dost velké impetigo právě na rtu, které bohužel (bydlím v Anglii) nebylo úplně doléčené, protože mě léčili na opar, takže doteď mě někdy při stresu nebo nevyspaní brní ret. Viditelné nic není, ale prostě někdy cítím brnění v rtu a moje kosmetička se bojí mi zvětšit rty právě kvůli tomu. Tak jsem se chtěla nechat svěřit do rukou odborníků..:) děkuji za odpověď.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr. Alina Bokoch
Praha . 27. 9. 2020
Dobrý den, kdyby jste impetigo neměla dolečené ,tak by se projevilo i na jiných částech těla . Jde o opar a jestli Vaše kosmetická má určitě obavy ,tak jsou správné,poněvadž tyto zákroky by měl vykonávat lékař. Jinak v době klidu se výplň muže aplikovat .
Dr.Bokoch
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2024
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 5. 2017
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 2. 2020
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 1. 2024
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2017
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2024
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018
Kyselina hyaluronová
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 9. 2019
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2023
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 1. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi