Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

5 dnů po augmentaci žádný dekolt

Petra2022
24. 9. 2021 · Poslední odpověď: 5. 10. 2021

Dobrý den, jsem 5 dnů po augmentaci. Uvědomuji si, že na jakékoliv hodnocení je příliš brzy. Ale stejně se zkusím zeptat. Mám mentor 400ml vysoký profil, z 75A mám 75C,myslela jsem si, že budu mít plný dekolt, i když se mi prsa zdají tak akorát, v dekoltu toho moc není. Ráda bych se zeptala, jestli se to ještě nějak výrazně může změnit? Je mi jasný, že si prsa sednou, ale myslím, že ten dekolt už se asi moc nezmění? Čím to je, jsou to stále malá prsa na to, aby byly u sebe a dekolt působil plný ? Moc děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 10. 2021
Dobrý den
výsledek je možné zcela posoudit cca za 3 měsíce. Dejte tomu čas, 400ml není málo.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Dobrý den,

plnost dekoltu je dána mnohými faktory jak na straně implantátů tak na straně klientek. Implantáty 400 ml nejsou malé a vyšší profil by měl být garancí plnějšího dekoltu, dekolt také více vyplňují implantáty kulaté než anatomické. Na straně klientek je důležitá velikost a tvar prsou před operací, tvar hrudníku, výška podkožního tuku apod.
Nevím přesně co Vám na dekoltu vadí, zda to, že je malá projekce-vyklenutí prsou, nebo že obrysy prsou nejsou výrazně, nebo obojí. Pokud Vám vadí plnost dekoltu ve smyslu objemu, to se k lepšímu nezmění, pokud Vám vadí nejasné obrysy prsou tak po odeznění otoků se to může upravit. Rozhodně nyní ale není vhodný čas na definitivní hodnocení výsledku.

Přeji hezké dny a příjemné dohodování.

M Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 28. 9. 2021
Dobrý den,
400 ml jsou opravdu velké implantáty a již krátce po operaci by mělo být vidět, že prsa zvětšena byla. I tak se výsledná velikost projeví s určitým odstupem, protože tkáně se uvolní postupně. Také záleží na pozici implantátů, pokud jsou pod svalem, tento proces trvá déle, sval se uvolní později než samotná žláza. Výslednou velikost lze proto posoudit za 2-3 měsíce. U tak těžkých implantátů se většinou prsa uvolňují i později, i když toto povolení již většinou bývá nežádoucí, proto se vždy doporučuje nosit pevnou podprsenku, aby prsa příliš nespadla a nevisela.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová,
Plastický chirurg, Praha 2
Vážená slečno,
zkusím se zamyslet - objem implantátu je dán jeho průměrem a výškou. Čím vyšší profil implantátu, tím je jeho průměr menší při stejném objemu. Je to otázka zvolení vhodného implantátu na základě požadavku pacientky. Samozřejmě existují i implantáty anatomické, tedy kapkovitého tvaru. Rozvaha musí být součástí každého předoperačního konzultačního vyšetření. A jistě by bylo dobré porovnat na fotkách předoperační stav se současným. Určitě chodíte na kontroly a převazy, problém prodiskutujte s operatérem. Jak jste správně napsala, hodnocení je nyní zcela předčasné. Za 2-3 týdny, kdy se vstřebají pooperační otoky a hematomy, můžete předběžně hodnotit, stabilizace všech tkání pak trvá ještě mnoho měsíců.
Mějte se hezky, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2009
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 11. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2008
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi