Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Riziko smrti po augmentaci

Simirek
28. 4. 2009 · Poslední odpověď: 15. 6. 2009

Dobrý den chtěla jsem se zptat, jak je agumentace prsou ryziková.Hodně jsem slyšela a četla třeba o ženě která po agumentaci prsou zemřela.Příští mesíc mam jít na agumentaci.Předem děkuji za odpověd.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Petr Hýža Ph.D.
Brno . 29. 4. 2009
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Augmentace, tak jako i jiné operace, má svá rizika a možné komplikace se kterými byste měla být seznámena před operací. Kromě celkových komplikací, které se týkají každé operace v celkové anestezii, jsou s augmentací spojena především tato rizika: krvácení a vznik hematomu, infekce s eventuelní nutností vyjmutí implantátu, menší rozdíl ve velikosti a tvaru prsou, zpomalené hojení a sekrece z rány, dočasné snížení citlivosti kůže a bradavky, svráštění vazivové kapsuly kolem implantátu, posun implantátu, prasknutí implantátu a další. Většina operací však proběhne bez komplikací. Přeji hezký den, dr. Hýža
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 15. 6. 2009
Dobrý den,

můžete je mít, ale dejte si pozte průhledný lak, fr. manikůru apod., aby bylo vidět nehtové lůžko.

Hezký den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Mëdicom VIP
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 29. 4. 2009
Dobrý den,
statistiky těchto mimořádných případů /smrt pacienta po kosmeticko-estetické operaci/ se oficiálně nevedou, avšak vzhledem k tomu, že se jedná opravdu o mimořádnou událost, velmi rychle by se takovýto problém objevil na veřejnosti. V oboru plastická chirurgie pracuji od roku 1983, a pokud je mi známo, po kosmeticko estetické operaci zemřela jedna pacientka asi před 15 roky, smrt si zřejmě zavinila sama nedodržením pooperačního režimu. K smrti došlo po několika dnech od operace. Druhým případem, který je mi znám je událost z nedávné doby, kdy pacientka zemřela těsně po skončení operace. Z toho také vyplývá, že se jedná o velmi vzácné případy, jejichž definitivní příčinu vždy musí objasnit pitva. Její výsledek mi není znám. Všechny potencionální uchazečky a uchazeči o kosmeticko-estetickou operaci si musí uvědomit, že se jedná o zcela regulérní operaci a každá operace je zatížena jistými teoretickými riziky různých komplikací, včetně smrti. Samozřejmě, všichni se snažíme jakýmkoli komplikacím předcházet. Z hlediska celkového každý pacient musí projít podrobným interním předoperačním vyšetřením. Tisk rád píše o mimořádných událostech, což smrt pacientky po plastické operaci je. Sotva se však v tisku později objeví zpráva z pitevního nálezu, kde příčina smrti je objasněna a lékaři jsou očištěni z podeření, že něco zanedbali. To již není pro čtenáře tak zajímavé, již nejde o senzaci.
Konzultace před zákrokem musí bý natolik podrobná, klient byl o všem informován a že

Související dotazy

Zvětšení prsou a riziko zhoršení revmatoidní artritidy

tyna216337
tyna216337
1. 3. 2014 · Poslední odpověď: 11. 5. 2017

Chci augmentaci prsou,ale mam revmat.artritidu. Lékař nevidi žádný zásadní problem v tom podstoupit tento zákrok jen riziko poop.kompl.se mi zvyšuji cca. o 5% Já mam pouze strach,aby se mi tímto zákrokem nemoc nerozjela nějak extrémě. Prosim moc o radu,názor.Děkuji Týna

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobry den, samotna operace by nemela nejak zasadne zhorsit stav Vaseho onemocneni, co se tyce revmatoidni artritidy. Spis je zvysene riziko komplikaci spojenych se samotnou augmentaci prsou. Je dulezite pred operaci navstivit Vaseho revmatologa a presvedcit se, ze Vase nemoc neni v aktivnim stadiu. Pak je namiste konzultace u plastickeho chirurga.
S pozdravem
Dr. P.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jak postupovat při duble efektu prsou?

Coco20
Coco20
22. 3. 2019 · Poslední odpověď: 31. 3. 2019

Co s těmito prsy dál? Vloženy anatomy pod sval 290 a 320ml. Oboustranný double efekt. Hrudník obvod 78cm, šířka pod prsem 13,8cm.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 3. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
souhlasím s vyjádřením kolegyně.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Zvětšení prsou (augmentace) a vpáčené bradavky

LenkaKucerova
LenkaKucerova
3. 8. 2020 · Poslední odpověď: 6. 8. 2020

Dobrý den, ráda bych si nechala zvětšit prsa. Ještě pár let zpět jsem měla pevné trojky, ale cvičením a zhubnutím pár kil odešly především prsa a nyní vypadají, jako bych byla minimálně po dvou dětech a kojila snad věčnost. Zbyla mi pouze kůže a prázdný prostor. Navíc mám vpáčené bradavky. Je toto možné řešit s dosažením pěkného výsledku, bez nutnosti modelace prsou? Chci se vyhnout zbytečně zjizvených prsou po modelaci a úpravě. Předem děkuji. L.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
je nutná osobní konzultace.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2012
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2015
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2014
Liposukce
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 12. 2016
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2007
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 1. 2013
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 4. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2007
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi