Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kapsulace 5 měsíců po operaci?

Petinax
7. 9. 2008 · Poslední odpověď: 10. 9. 2008

dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli u mě hrozí kapsulace.jsem 5 měsíců po operaci a prsa jsem začala zatěžovat dle rad lékaře a taky jsem se vším,co pan doktor řekl řídila.ale to levé prso mě posledních 14 dní začalo pobolívat hlavně při nějaké činnosti(zametání, psaní atd)když masíruji bolí potom pořád stejně.v noci to levé prso cítím když ležím na boku jakoby v něm trne...druhé je v pořádku tohle nedělá...může se jednat o vznik kapsulace?děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 10. 9. 2008
Vážená slečno, bylo by potřeba vystopovat, za jakých okolností Vaše potíže vznikly. Nepředcházel jim např. nějaký /třeba i lehký/ úder do oblasti, nebo extrémní pohyb či ná velká fyzická zátěž? Pokud po mnoha měsících prso začne pobolívat, měla byste se poradit se svým operatérem. Může jít o maličkot, která za několik dnů pomine, může jít i o závažnější problém. Určitě Vám nyní doporučuji po dobu potíží nosit pevnou podprsenku a stranu, která pobolívá, co nejméně zatěžovat. Kapsulace nezačíná vznikem bolestí, ty se objevují až v pokročilém stadiu. Počátek tvorby kapsuly se projevuje změnou tvaru poprsí a jeho pohmatovou tuhostí. Ještě jednou - navštivte svého operatéra. S pozdravem,
Prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
Chrudim . 8. 9. 2008
Dobrý den. Kapsulace se vyloučit nedá. Podle popisu se stav určit nedá. Zajděte za svým operatérem na vyšetření. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2008
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 9. 2008
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 5. 2016
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 3. 2017
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 6. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2017
Odstranění kožních výrůstků
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi