Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolest jednoho implantátu

Biba70
28. 10. 2010 · Poslední odpověď: 2. 11. 2010

Dobrý den, asi pře týdnem jsem prováděla nějaké cvičební úkony, kliky na fit balonu, a už v noci jsem cítila velkou bolest levého prsu a na druhý den jsem zjistila že je zvětšený a bolestivý. Mám takový pocit jako když jsem byla těsně po operaci. Je možné že došlo k poškození implantátu??? protože cvičím dost pravidelně a zatím jsem s tím neměla sebemenší problém. Je možné , že došlo k posunu implantátu? Nebo m1uže být problém někde jinde??? bolest už pomalu ustupuje není už tak intenzivní ale velikost zustává nezměněna. Mám se obávat??? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 2. 11. 2010
Dobrý den,

na naší brněnské pobočce Medicom VIP se můžete objednat na kontrolu. Doporučuji Vám též UZ a mamograf poprsí. Nebo se prosím obraťte na svého operatéra.

S přátelským pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Klinika GHC Praha
Praha . 1. 11. 2010
Dobrý den,

doporučujeme Vám rozhodně navštívit Vašeho operatéra a s ním konzultovat Váš současný stav. V případě zájmu Vám také rádi rezervujeme konzultaci s některým z našich špičkových plastických chirurgů, konzultace stojí 500,- Kč. Pro objednání termínu jsme Vám kdykoliv k dispozici.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 11. 2010
Mírná kapsulace implantátů je zřejmá. Ale zatím je nevýznamná. Určite vše prokonsultujte se svýmn operaterem. Provádějte lehké masáže dlouhodobě - ráno a večer k uvolnění kapsuly. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 10. 2010
S názory kolegů nelze nesouhlasit. Doplnil bych, že je to věc i psychická, Vy víte, že máte implantáty, namohla jste se, bolest určitě souvisí s cizím tělesem pod, či nad svalem a ta je potencována vědomím ze strachu o poškození implantátu. Vše co jste popisovala se samozřejmě může stát - ruptura implantátu, kapsula, posun, ale je to velmi vzácná situace. Nechte si udělat UZ prsů, zajděte na vyšetření ke svému operaterovi a uvidíte, že bude nejspíše vše v pořádku. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
29. 10. 2010
Dobrý den, jednoznačně Vám doporučuji kontrolu u svého plastického chirurga, ten ví, v jakém umístění implantát je, kdy bylo operováno atd. Mějte se hezky, Dr.Pachman, klinika Riva, Brno
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 28. 10. 2010
S tím, co se Vám stalo a co popisujete,se občas ve své praxi potkávám. Příčiny jsou podobné těm Vaším - nadměrná zátež, náraz, několikrát stejné problémy způsobil tlak na prso při mamografickém vyšetření.Souhlasím s názorem kolegy MUDr.Paděry-i když nejde o akutní stav, měla byste co nejdříve navštívit svého operatéra a tento nález řešit společně s ním.Nicméně pro Vaše uklidnění, většinou se tyto problémy upravily s postupem času samy.Ale kontrolu nyní určitě nezanedbejte.Zdravím MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 28. 10. 2010
Dobrý den, nepíšete jak dlouho jste po operaci, což by byl důležitý údaj. Domnívám se, že k poškození implantátu asi nedošlo. Asi by nebyla takto rychlá reakce bolestivosti a změny velikosti prsu. Pravděpodobnější je, že došlo ke krvácení poškozením - rupturou - části prsního svalu a krev v dutině kolem implantátu zvětšila prso. Doporučil bych rychlou návštěvu Vašeho operatéra. dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2012
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 8. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2019
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 4. 2018
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 5. 2017
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2023
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi