Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolest a otok jednoho prsa po augmentaci

anonym96675
22. 10. 2012 · Poslední odpověď: 25. 11. 2012

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem 6 dní po augmentaci prsu,jedno prso je bez problému,ale druhé mám nateklé a bolí,teplé a ani zarudnuté není...je to v pořádku? děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 2. 11. 2012
Nejlepší odpověď
Pokud se jedná stav těsně po operaci v rozsahu dnů a nejsou teploty, pak jsou to zcela běžné stavy.Vždy u párových orgánu více pobolívá jedna strana více než druhá.Mé zkušenosti říkají, že daleko častěji bolí operované lokality na levé straně těla, než na pravé. Pokud by však takový problém přetrvával ještě třeba po týdnu a déle, mohl by být příčinou takových problémů zvýšený objem krve a výpotku v dutině kolem implantátu. Poslední variantou , která může takový nález způsobit, ale to je vždy doprovázeno otokem a zarudnutím prsu s hlavně teplotou, to už pak je známka infekce. Jsem rád, že všechno proběhlo zvykle, tak jak po operaci proběhnout správně má.Přeji hezký den. MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Jste moc krátkou dobu na to aby jste byla bez problémů.Stav se upravuje během 6-8 týdnů až 3 měciců. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Plzeň . 22. 10. 2012
Dobrý den, pocit bolesti je na každé straně vždy různý, ale pokud jste 6.den po operaci a máte pocit, že prs na jedné straně je oteklý a najednou více bolí, měla byste co nejdříve kontaktovat svého operatéra, aby vyloučil možné komplikace.
S pozdravem, Dr.Šormová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 10. 2021
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 1. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2016
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 7. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2013
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi