Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Deformace prsou po augmentaci

Andy7
20. 10. 2021 · Poslední odpověď: 22. 10. 2021

Jsem po augmentaci s modelací a bohužel s výsledkem nejsem spokojena.Každé prso mám jinak velké i jinak tvarované.Navíc postupem času se stále více deformují v dolní oblasti z vnějšku.V levém prsu si dole nahmatávám bolestivou bouličku,dle operatéra si ji mám masírovat,ale přes bolest to moc nejde. Vím,že se konečný tvar prsou ukáže až časem(jsem skoro měsíc po operaci),ale mě se ta deformace zhoršuje každým dnem,takže se děsím finále.Chtěla jsem pěkně tvarovaná prsa,tento vzhled mě deprimuje. Neví někdo,zda je to nevhodnou velikostí implantátu,špatným usazením,převisem kůže,posunutím implantátu nebo čím a zda to lze ještě nějak ovlivnit?A ta bolestivá boulička vlevo jestli se jedná o kapsulu,vnitřní hematom či jinou komplikaci?U operatéra jsem již byla,dle něj je vše v pořádku a tvar prsou také.Mě ovšem za ty peníze připadají hrozná,zdeformovaná a mám z nich deprese.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 22. 10. 2021
Dobrý den,
v tuto chvíli nelze hodnotit, buďte trpělivá. Případně reoperace možná s odstupem jednoho roku.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 21. 10. 2021
Dobrý den,
Jste krátce po operaci, vše je oteklé a s modřinami, prso dostane časem lepší tvar, nebude tak široké a hranaté, a vertikální jizva se ještě prodlouží. Nyní byste měla nosit elastickou pevnou podprsenku a být trpělivá. Asi měsíc po operace, kdy se většinou již otoky a modřiny vstřebají, můžete jizvy začít masírovat, tím rychleji budou méně nápadné. Eventuální korekce přichází v úvahu až po naprostém zahojení a stabilizaci tkání, což bývá až rok od operace.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Dobrý den,

doporučil bych ultrazvukové vyšetření a poté s tím zajít za všem operatérem. Finální výsledek po operaci můžete soudit až po cca 9 měsících.

Děkuji,
Issam Al Awa
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2024
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2007
Profiloplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 11. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 3. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi