Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

24. 9. 2019 · Aktualizováno: 20. 10. 2021

Zvětšení prsou - bolestivé dny po operaci a i tak to stojí za to

Stojí to za to
Průměrná cena: 80.000 Kč

O lékaři

4 adresy v Moravskoslezský kraj
Hodnocení:
Zvětšení prsou - bolestivé dny po operaci a i tak to stojí za to
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den, v úterý ráno jsem byla na zvětšení prsou implantáty Mentor z čísla 1 na velikost 350ml. Včera jsem byla vyndat dreny, které už opravdu nepříjemně pálily a čekala jsem velké uvolnění. Uvolnění přišlo, ale asi tak na půl hodiny. Než jsem dojela domů začala jsem na prsou cítit znovu všude obrovský tlak. Dnes je to druhý den a tlak vůbec nepolevuje. Nemám pocit, že by mi bylo den odedne lépe. Chci se zeptat je to normální? Že třeba takto první týden až týden a půl po operaci jde cítit jak se prsa v převazu “rozepínají a pracují”? Přecejen není to ještě ani týden od zákroku, ale jsem znepokojená jak všude čtu, že ženám bylo den odedne lépe. Já mám zatím za sebou hrozné noci a už ani nevim jak mám sedět / ležet mi skoro nejde. Dnes jsem ještě o týden dříve dostala menzes. Prosím o radu! Děkuji

7

Komentářů (7)

Dobrý den,

Myslím, že fotky jsou hned po nasazení poprsenky, což je cca 14 dní od operace? Už si přesně nepamatuju, je to docela dávno.

Držím palce :) jsem max. spokojená.

Hezký den,
B
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Reaugmentace
Zakrok jsem podstoupila na klinice Yes Visage v Praze. Jsem velmi spokojena. Rekonvalescence po reaugmentaci byla perfektni.
Reaugmentace

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.