Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Necitlivá kůže po augmentaci

Uzivatel
13. 1. 2008 · Poslední odpověď: 14. 1. 2008

Dobrý večer, jsem 2 měsíce po augmentaci, řes v podprsní rýze. Vše probíhalo bez komplikací, pouze mne trápí to, že citlivost kůže na prsou je téměř nulová a to na celé spodní polovině prsů. Je to běžné? Měla by se citlivost upravit? Jelikož se jedná o dost velkou necitlivou část, dost mě to trápí. Necitlivá jsou jen na jemný dotek, např. silnější štípnutí trošku cítím. Děkuji moc za odpovědi...

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 1. 2008
Nejlepší odpověď
Omezení citlivost se někdy stává, mějte trpělivost senzitivní nervy někdy dorůstají, ale velice pomalu, tak do roka od operace. A pokud necitlivost zůstane, tělo si zvykne, respektive mozek a Vám to už vadit nebude. Dvorce a bradavky jsou často zase naopak zvýšeně citlivé což je pro převahu pacientek příjemné, ale ty co měly vysokou citlivost jsou z toho nešťastné. Člověk si někdy nevybere.... Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 13. 1. 2008
Změny citlivosti bývají po augmentacích prsů běžné. Nezoufejte, převážná většina takových změn se za nějaký (ale delší) čas většinou zcela upraví k normálu. Zdraví
Dr Svoboda
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 7. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2019
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 12. 2019
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2017
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 4. 2012
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 6. 2009
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 12. 2017
Lipofilling
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 7. 2018
Body Lift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi