Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Praskliny na kůži po augmentaci

Hanka828330
Hanka828330
30. 9. 2019 · Poslední odpověď: 3. 10. 2019

Dobrý den, jsem téměř 5 týdnů po augmentaci, z úplne nuly, 300ml pod sval polytech sensitive. Asi před 10 dny se mi udělaly drobné suché čárky na prsou, jakoby praskliny, ale ne strie. Mazala jsem bioilem a můj operater říkal, že to zmizí. Po pár dnech se to zhoršilo a mám od bradavky paprskovite rozmístěné suché červené linie, někdy to svědi. Volala jsem na kožní, tam mi řekli, že je to můj problém, že jsem si nechala zvětšit prsa a ať to řeším s tím, kdo mi to udělal. Na kontrolu jdu za týden. Bioil jsem přestala používat a mažu sádlem, kdybych měla náhodou alergickou reakci. Poradi nekdo o co se jedná nebo mám zavolat svému operaterovi?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 10. 2019
Tak to máte kliku, tady je vidět, že se člověk nemá vyjadřovat k tomu co nevidí...
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 10. 2019
Na základě své dvacetipětileté praxe si troufám říci pro Vás nepříjemnou zprávu. Nejspíše to budou opravdu akutní strie, které jsou zpočátku červené a později nabydou stříbřitého zbarvení. Zaráží mne, že píšete, že se strie tvoří i na dvorcích, což nebývá Já jsem podobnou situaci, bohužel, zažil také, kdy mi pod rukou po vložení implantátu začala kůže takto praskat. Bohužel takovouto kvalitu kůže nelze předem odhadnout. To by to nikdo asi neoperoval, kdyby to věděl dopředu. Je to prostě smůla .
Kéž bych se mýlil.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 30. 9. 2019
Dobrý den,
je nutné Vás vidět a praskliny na kůži prohlédnout. Takto na dálku bohužel nelze zhodnotit.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
*********
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 30. 9. 2019
Dobrý den,
pokud jsem Vás nevyšetřila osobně, lze Vám těžko poradit.
S pozdravem MUDr. Blanka Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Co pomáhá na hojení hnisajících jizev po augmentaci prsou

Jukka34
Jukka34
24. 8. 2019 · Poslední odpověď: 25. 8. 2019

Dobrý den, začátkem května jsem podstoupila augmentaci. Dva mesice po zákroku se mi na obouch jízvach udelaly dirky cca 5mm, po zkontaktovani meho doktora jsem ihned jela na kliniku a prsa mi znovu presil, uvnitr bylo vse v poradku. Asi po tydnu od presiti jsem si vsimla sekretu na podprsence a doktor mi doporucil mazat betadine masti. Po vytezeni stehu mazu Framykoinem a sekrece stale pretrvava jizvy ne a ne se zahojit. Stále se mi delaji dirky velikosti spendlikove hlavicky. Jizvy dezinfikuji a mazu každý den.Prosim o radu co by mohlo pomoci k dobremu zhojeni.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 8. 2019
Nejlepší odpověď
Já s touto sekrecí, bohužel, nemám dobré zkušenosti. Doporučuji bojovat ve spolupráci s operaterem. Já provádím operace z podprsní rýhy vzácně, proto se nedokážu absolutně vyjádřit, ale často nekončí tento proces dobře. Doufám, že se budu mýlit...Proto přeji hodně štěstí.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 1. 2008
Zvětšení prsou
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 8. 2012
Vaginoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 1. 2015
Zvětšení prsou
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2014
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2019
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 2. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi