Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dvorce příliš vysoko, anatomy polytech 275ml?

Radka555
Radka555
21. 3. 2016 · Poslední odpověď: 26. 5. 2016

Dobrý den, Tak jsem se po sedmi letech rozhodla jít na augmentaci. Byla jsem na konzultaci v jedné Pražské klinice, kde mi řekli, že mám prý extrémně vysoko posazené dvorce, od klíční kosti 14cm. Byly mi navrhnuty kulaté implantáty Polytech 220ml, u větších by mi bradavky už potom prý vykukovali z podprsenky... Ještě jsme zkoušeli anatomické a tam jsme se dostali na 240-275cc Polytech a pan doktor shledal, že by to byla lepší varianta. Měřím 158cm/48kg a pod prsy mám 71cm, šířka 12cm, kolmo 5cm. Myslíte, že těch 275ml není moc nebo málo? Přála bych si mít menší trojky. Šla bych ještě na více konzultací, jenže jsem mimopražská a musím vždy zařizovat hlídání na půl dne pro malou a je to komplikované, proto to zkouším takto. Děkuji moc za rady.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Miloš Križko
Praha . 26. 5. 2016
Dobrý deň. Vo Vašom prípade sa dá predpokladať veľmi pekný výsledok po augmentacií. Dôležitú úlohu hraje vybratie správneho implantátu. A to bez osobnej konzultácie nejde. Prajem veľa štastia.
S pozdravom Križko
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 3. 2016
Ani dle fotodokumentace nedostanete mailem zodpovědnou odpověď. To chce opravdu osobní vyšetření. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
Můžete se stavět také u nás.
Mimochodem dle fotek Váš nález nevypadeá špatně.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na *******.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
*************

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 22. 3. 2016
Dobrý den,
dle mého názoru a podle fotografie máte postavení dvorců úplně normální a ve Vašem případě bych předpokládala velmi hezký prsa po augmentace. Co se týče velikosti implantátů, je vhodné je vyzkoušet přímo při konzultaci, abyste se mohla sama rozhodnout, co pro Vás bude nejlepší. Hezký den Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den
Nestačí velikost uvádět je nutný i profil
Velikost implantátů muže byt jiná bez ohledu na obsah záleží na vás co se vam líbí jak chcete mít prsa pokud se vam líbí silikonový vzhled doporučuji profil 726/275 je srovnatelný Výškou s profilem 725 /400ml
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 21. 3. 2016
Doporučuji při konzultaci zmíněnou velikost implantátů vyzkoušet a uvidíte sama. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi