Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

330ml moc velke implantáty?

janas275416
14. 3. 2015 · Poslední odpověď: 15. 3. 2015

Dobry den, byla jsem na konzultaci ohledne augumentace prsou a byl mi doporucen implantat polytech 330ml, stredni profil, anatomicky tvar pod sval, pooperacni podprsenka 75b.. nyni moje velikost hrudniku pod prsy je 73cm a zda se mi, ze implantaty jsou moc velke, chtela bych velikost prsou c.2 nez 3, muzete poradit prosim? dekuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 14. 3. 2015
Nejlepší odpověď
Dobry den, nejlepsi je při konzultaci s lékařem vyzkoušet velikost Vasich budoucích prsu pomoci sizeru, ktere Vam přiblíží velikost Vasich budoucích prsu, abyste si udelala predstavu. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 3. 2015
Jediná dobrá rada je zobjektivisovat si názor Vašeho potencionálního operatera a zajít ještě někam jinam. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je umístěno v **************** na Jižním Městě.
Na konsultaci (***,-.) se můžete objednat na ******.
Zdraví Dr. Tomášek,
****************

Vyjádřete se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, pokud jste již byla na konzultaci a vysvětlila jste Vaše přání o budoucí velikosti Vašich prsů, pak plastický chirurg jistě vše vzal v úvahu a doporučené velikosti bych se nebál. Záleži vždy na výchozí velikosti a tvaru Vašich prsů. Zdraví JB
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, asi jsem Vám před chvilkou napsal svůj názor. Myslím, že byste měla akceptovat názor zkušeného plastického chirurga - myslím tím kolegu, se kterým jste již problematiku konzultovala. Co se řekne při konzultaci, to platí a za to operatér odpovídá.
Přeji Vám hezký večer, Dr. V. Víšek, CSc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 14. 3. 2015
Dobrý den, během konzultace je možné vyzkoušet vložením implantátů různých velikostí vidět výslednou velikost. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Vhodná velikost 330m?

janas275416
14. 3. 2015 · Poslední odpověď: 17. 3. 2015

Dobry den,

chtela bych podstoupit augumentaci prsou na konzulataci mi doporucili anatomicky implantat stredni profil 330ml operace pod sval, pooperacni podprsenka 75b.. nyni je obvod hrudniku pod prsy 73cm, velikost 0-1 vazim 59kg/175cm.. preji si zvetseni na velikost B muzu poprosit o nazor? prikladam foto dekuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 15. 3. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
bez možnosti Vás vyšetřit berte mou odpověď jako přibližnou. Návrh vhodné velikosti implantátu není úplně jednoduchá věc a má několik zákonitostí. Nejdříve se určuje šířka implantátů, protože široké implantáty se na úzký hrudník "nevejdou" a naopak úzké implantáty dělají příliš velkou mezeru mezi prsy. Druhý údaj je výška implantátů. Vysoký implantát je nevhodný pro klientky co mají uložená prsa spíše výše (high breasted) nebo jsou malého vzrůstu, naopak nízké implantáty u vysokých postav nebo u nízko položených prsů (low breasted). Poslední údaj je projekce implantáty, tedy kolik centimetrů bude implantát v poloze vestoje "čnít" směrem dopředu. Tento popis je velmi stručný a ve skutečnosti je problematika volby implantátu ještě složitější, ale pro Vaši orientaci v problematice Vám tento stručný popis stačí. Až na základě těchto údajů Vám vyplyne objem implantátu, který je tak pro mne na rozdíl od většiny tazatelek na těchto fórech až tím posledním a v podstatě nejméně důležitým údajem.
Pokud je Váš implantát široký, vysoký a plochý, neudělá Vám hezké poprsí. Pokud je úzký, nízký a s extrémně velkou projekcí, což může při Vámi popsaném objemu také být, bude výsledek také nic moc. Pokud je však správně široký, správně vysoký a se správnou projekcí, tak Vám prsy udělá pěkné. Všimněte si, že se bavíme stále o implantátu o stejném celkovém objemu. Na Vaši otázku tak nejde uspokojivě odpovědět bez možnosti Vás vidět. Nezbývá Vám než důvěřovat Vašemu operatérovi, příp
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
20 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 5. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2016
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 7. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2013
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 11. 2013
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 12. 2017
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi