Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Masáž prsou po augmentaci

Tereza123
Tereza123
14. 10. 2016 · Poslední odpověď: 14. 10. 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se má provádět masáž prsou po augmentaci? Jsem 5 týdnů po operaci a mně o tom operatér nic neříkal, jen masáž jizvy. Kamarádka, která byla u stejného doktora ve stejný den, masáže provádět má. Mám výborného operatéra a nevěřím tomu, že by mně to zapomněl říct, ale jen pro můj klid se chci informovat, jestli to má provádět každá nebo je to individuální.

Moc děkuji za odpověď.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 10. 2016
Nejlepší odpověď
Při vší úctě, výborný operater by Vás poučil tak, že byste se nemusela na tomto serveru. Problém je v tom, že situaci každý řeší jinak Já prosazuji celoživotní promnutí prsů ráno, večer. Nenosit podprsenku aby prsy navypadala jako prsa patnáctky. Někdo to doporučuje zase jinak..Věřte svému operaterovi.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Welness po augumentaci - 16 dní

Nicola
Nicola
4. 1. 2019 · Poslední odpověď: 7. 1. 2019

Dobrý den, jsem 16 dní po augumentaci prsou (vloženo pod sval). Momentálně jsem již "běžně funkční" bez bolesti nebo komplikací. Stehy samovstřebatelné momentálně ještě s náplastí, která by měla jít každopádně sundat během týdne. Je možné navštívit po této době wellness (bazén, sauna) ?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 5. 1. 2019
Nejlepší odpověď
Pletete si plastickou operaci -chirurgický zásah - s návštěvou kosmetiky nebo kadeřníka .
To že jste ,cituji : "plně funkční ", neznamená, že jste zahojená . Biologický čas hojení rány - to je přestavba kolegenů v pevnou jizvu a její vyzrání - trvá 3 měsíce . Předčasné aktivity znamnenají riziko otoku , seromu , reakce na implantát .
V tuto chvíli máte mít na sobě pevný korzet, který tiskne implantát ve správné pozici , eventuálně pevný pás, který nedovolí pohyb implantátu směrem nahoru .
Po 16 ti dnech od operace jsem zatím neslyšela nikde, že by bylo doporučeno chodit do bazénu nebo do sauny .
No potěš pámbů být váš operatér .

dr Alena Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 8. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2010
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2016
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2012
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 7. 2018
Křečové žíly
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2007
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 3. 2008
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 9. 2007
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 6. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi