Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Narok na reoperaci/nespokojenost s vysledkem

TerezaEllaSokolicek1
27. 8. 2022 · Poslední odpověď: 4. 9. 2022

Jsem vice nez dva mesice po augmentaci prsou, nicmene nejsem spokojena s vysledkem, a to konkretne prave strany. Prso je vyrazne vetsi, vyrazne nize, objem v dolni polovine prsu je take vyrazne vetsi. Mym pozadavkem byla drobna prsa, jelikoz jsem chtela jen vyrovnat asymetrii. Prso je z meho pohledu velmi neprirozene vypadajici, jako bych pod kuzi mela pulmic a mam pocit, ze umisteni implantatu je az moc nizko, nehlede na to, ze velikost je take vyrazne jina. Dle meho operatera je asymetrie normalni zalezitost a pry si zvyknu. Nesla jsem na operaci s tim, abych si zvykala na vysledek, ktery neodpovida memu pozadavku. Rada bych si nechala udelat reoperaci jednoho prsu, ma smysl o ni usilovat na soucasne klinice, nebo je lepsi se objednat k jinemu operaterovi?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 4. 9. 2022
Dobrý den,
záleží na vás a na vašem chirurgovi, jak se domluvíte, nebo jestli chcete operaci na jiné klinice..
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Vážená slečno, po internetu se velmi obtížně radí a to v situaci kdy neznám Váš předoperační stav /foto/. Na fotkách je patrný větší objem pravé strany. Imponuje to jako přítomnost tekutiny v dutině kolem implantátu. Proto by Vás měl poslat Váš operatéra na UZ vyšetření poprsí. Pak se /možná/ vysvětlí ten větší objem. Ostatní parametry poprsí mi připadají v mezích normy. Samozřejmě netuším, co jste od operace očekávala. Případná reoperace je teoreticky možná až po 1 roce, což je doba stabilizace všech tkání kolem implantátů. Spíše důvěřujte svému lékaři.
Mějte se hezky, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2009
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 9. 2011
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2012
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 3. 2018
Zvětšení penisu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 2. 2015
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 8. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi