Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Labioplastika - zmenšení pysků až u konečníku?

padandy
padandy
20. 2. 2018 · Poslední odpověď: 7. 3. 2018

Dobrý den, s velkou prosbou žádám o radu. Podstoupila jsem labioplastiku-zmenšení obou malých stydkych pysku. Jde mi ale o tu část dole, směrem ke konecniku,které se pan doktor vůbec nedotkl. Je to takto v pořádku,nebo bych mela mít nárok na reoperaci? Za mě se jedna pořad o část malých stydkych pysku,a celkem mě to trápí, protože to nevypada vůbec hezky, a čekala jsem za ty peníze trochu jiný výsledek :( možná se to takto děla správně,to nevím,proto se obracím na vás a zda se s tímto vůbec něco dělat dá...když jsem koukala na fotky na internetu,tak to ženy mají také upravené..děkuji za odpovědi

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 2. 2018
Nejlepší odpověď
Udivuje mně, že Vás někdo ujišťuje o jakémsi nároku na korekci. Je to vždy jen mezi klientem a lékařem. Jedinou chybou je, že situace nebyla předem ujasněná přesněji. Vám vymizel ten největší optický vjem, který jste měla a nyní vynikl nový a to přebytek kůže na hrázi. To už nejsou malé stydké pysky, ale hráz a jak vidíte sama je to skoro u konečníku, tedy obrovské riziko hojení ve smyslu infekce. To bych ani já nedělal najednou ze strachu že se mi pro infekci rozpadnou rány na pyscích. Zároveň bych já vyčetl operatérovi jen to, že na ten rozdíl v optice neupozornil předem a také, že byla nejspíš provedena podélná labioplastika a ne příčná, která vytáhne přebytky tkáně z okolí, ale je to metoda volby a "po boji je každý generál" tak to nemíním kritizovat. Na rozdíl od jedné z kolegyň bych operaci pro jistotu vždy prováděl dvoudobě. Tedy po určité době od labioplastiky, ale o nároku na cosi bez předešlé dohody nelze reflektovat, alespoň podle mne ne. Promiňte...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 3. 2018
Já koriguji po operaci labia až jeden rok po zhojení.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 2. 2018
Názor kolegy je prostě takový, že si může opravdu myslet, že to takto stačí. Je to přece jen věc názoru a vkusu. Já osobně řeším korekce po jakékoliv operaci nejraději za rok od zhojení. Cenové relace mohou být i vyšší.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
flag 2 adresy v Bratislavský kraj, Wien... . 21. 2. 2018
Dobry den,
standardne sa to nerobi, vsetko zalezi od anatomie a (ne)estetickeho lokalneho nalezu tej ktorej pacientky, aby vysledny efekt bol v ramci celeho obrazu genitalu v proporcnej rovnovahe, nielen dolu v oblasti perinea ale hlavne hore v oblasti predkozky klitorisu. Jedna sa o jednu "esthetic genital unit". Ale o tom ma byt dosledna konzultacia, aby ste vedeli dopredu co a kde sa Vam bude robit, co bolo dohodnute s operaterom a co nie. Pacientky si niekedy sami povedia, co im vadi, niektorym tato oblast prilis nevadi, na rozdiel od tej hornej tretiny. Vsetko treba brat do uvahy proporcne.
Ja osobne to v indikovanych pripadoch robim. Dohodnite sa s Vasim chirurgom, rad Vam to urobi dodatocne aby mal spokojnu pacientku. Ked ste mu dala doveru a zverila Vase intimne partie do jeho ruk, tak tato minimalna korekcia nebude pre neho ziadny problem, pokial budete inak s ostatnym spokojna. Vela stastia, Dr. Skulavikova
Premium
Kladno . 21. 2. 2018
Dobrý den, záleží na čem jste se dopředu domluvili, v tomto případě je nejspíše chyba v předoperační komunikaci. Dá se na tuto oblast samozřejmě hledět 2 pohledy. 1. je, že se jedná o pokračovaní malých labií až do střední čáry hráze a ke konečníku, ale zároveň to již může být 2 varianta: "nadbytečná" tkáň v oblasti zadní komisury a raphae perinealis.
Nicméně věřím že v rámci dobrého jména se operatérem domluvíte na korekci zdarma nebo za sníženou cenu. Případně se můžete obrátit i na mě. S pozdravem Radek Poláček
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 21. 2. 2018
Dobry den, domluvte se s Vasim operujicim lekarem.Ja tyto partie upravuji standarne, aby esteticky vysledek byl co nejlepsi.zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 20. 2. 2018
Dobry den, mate narok na reoperaci, ale u daneho operatera, ktery to delal.Kdyz pujdete jinde, tak je to dodatecne zmenseni za poplatek. Ale chapu Vas, ze Vam to vadi. Mnelo se to odstranit najednou. Dr. Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 4. 2020
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2017
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 3. 2021
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2014
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 7. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi