Názor odborníků na augmentovaná tuberozní prsa

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

 1. Step 8
 2. Step 9
 3. Step 10
 4. Step 11
 5. Step 12
 6. Step 13
 7. Step 14
 8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Názor odborníků na augmentovaná tuberozní prsa

Vanessa  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den, chtela bych se zeptat na nazor provedene augmentace a po uprave prsou. Tyto fotky jsou focene rok a pul po operaci. Jsem s operaci velice nespokojena, sla jsem k doktorce s prozbou a upravu tuberoznoch prs, zmenseni dvorci. Dvorce mam 3x vetsi nez jsem puvodne mela a operace dopadla takto. Velikost implanantu mi ani doktorka nedala vyzkouset.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
 • 4327 odpovědí
 • 1243 Likes
Metodiky k odhadu velikosti vložených implantáítů před výkonem jsou různé. Někdy to zkušený specialista odhadne předem. U nás používáme vnější sizery.
K Vašei prsům - především máte implantáty veliké, byly před výkonem povislé a vyplnění bylo neúspěššné v tom, že se Vám udělala dvojitá bublina, tedy že na novém prsu je ještě prs vlastní a podprsní rýhy je tedy dvojitá. Po roce a půl lzs češit situaci buď pokusem o sesunutí implantátu, nebo rovnou plastika prsů, kdy lze i zmenšit Vaše dvorce, které se zvětšením logicky zvětšily také. Máte mimo jiné, dle mého názoru implantáty větší "než je zdrávo". Ale to je jen můj názor.
K objektivizaci situace se určitě obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
 • 560 odpovědí
 • 134 Likes
Dobrý den,
jak uvedl kolega, velikost implantátů se zkouší před samotným zákrokem pomocí sizerů, kdy zjistíte jaký objem je pro Vás ideální. Co se týče celkového vzhledu, objevila se u Vás deformace „double-bubble“, což je něco jako dvojitá bublina. Zmenšení dvorců je možné. Na osobní a nezávaznou konzultaci se můžete objednat i k nám na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
www.yesvisage.cz

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí