Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Názor odborníků na augmentovaná tuberozní prsa

Vanessa · Praha · Vytvořeno: 31 srp 2019 · Aktualizace: 3 zář 2019

Dobry den, chtela bych se zeptat na nazor provedene augmentace a po uprave prsou. Tyto fotky jsou focene rok a pul po operaci. Jsem s operaci velice nespokojena, sla jsem k doktorce s prozbou a upravu tuberoznoch prs, zmenseni dvorci. Dvorce mam 3x vetsi nez jsem puvodne mela a operace dopadla takto. Velikost implanantu mi ani doktorka nedala vyzkouset.

2 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. David Tomášek

  Nejlepší odpověď
  2 zář 2019 ·

  2605 odpovědÍ

  Metodiky k odhadu velikosti vložených implantáítů před výkonem jsou různé. Někdy to zkušený specialista odhadne předem. U nás používáme vnější sizery.
  K Vašei prsům - především máte implantáty veliké, byly před výkonem povislé a vyplnění bylo neúspěššné v tom, že se Vám udělala dvojitá bublina, tedy že na novém prsu je ještě prs vlastní a podprsní rýhy je tedy dvojitá. Po roce a půl lzs češit situaci buď pokusem o sesunutí implantátu, nebo rovnou plastika prsů, kdy lze i zmenšit Vaše dvorce, které se zvětšením logicky zvětšily také. Máte mimo jiné, dle mého názoru implantáty větší "než je zdrávo". Ale to je jen můj názor.
  K objektivizaci situace se určitě obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
  Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
  Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
  Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

 • Dobrý den,
  jak uvedl kolega, velikost implantátů se zkouší před samotným zákrokem pomocí sizerů, kdy zjistíte jaký objem je pro Vás ideální. Co se týče celkového vzhledu, objevila se u Vás deformace „double-bubble“, což je něco jako dvojitá bublina. Zmenšení dvorců je možné. Na osobní a nezávaznou konzultaci se můžete objednat i k nám na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.

  S pozdravem
  MUDr. Issam Al Awa
  www.yesvisage.cz

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.