Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Poškození implantátu

Lola2020
Lola2020
23. 2. 2021 · Poslední odpověď: 25. 2. 2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda může dojít k nějaké komplikaci, když mi dítě trošku zmáčklo prso. Jsem po augmentaci 8. den. Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 2. 2021
Dobrý den,
nemělo by představovat riziko, v případě pochybností kontaktujte svého operatéra.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 24. 2. 2021
Dobrý den, toto by nemělo implantát poškodit.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Implantát a rakovina?

Kimmi
Kimmi
18. 9. 2017 · Poslední odpověď: 22. 11. 2017

Dobrý den,chystám se na augumentaci.Jeden lékař mi řekl že z implantátu se po čase vyskytuje rakovina krve je to pravda?

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
vážená paní kamcho, teď trochu brzděte..., vyvolávat paniku a osobovat si právo výroků, které nejsou podloženy zkušeností a objektivním zkoumáním se mi ani trochu nelíbí..víceméně je možno odsoudit každou operaci z kosmetické indikace s tím, že není nutná a tedy její možná rizika i komplikace jsou zcela zbytečná, nicméně zpět k implantátům: na jedné straně je fakt , že každé cizí těleso zůstává cizím tělesem , má nežádoucí důsledky, a proto je třeba velmi , velmi bedlivě zvážit jeho užití, na druhou stranu pro řadu žen je prsní implantát řešením těžkých psychických problémů, o kterých také víme, že často iniciují těžká tělesná onemocnění... , toto zdůvodnění je de facto poplatné všem kosmetickým operacím, protože jejich hlavní účel je zvýšit kvalitu života , sebevědomí a sebedůvěru člověka, který tělesný problém pociťuje..před chirurgem pak stojí otázka, zda umí chirurgicky záležitost řešit tak, aby se požadovaná změna skutečně realizovala a při tom její přínos převýšil negativa, která sebou intervence nese.. přeji všem rozumné rozhodování, při kterém zváží všechna pro a proti, hezký večer prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Možná ruptura implantátu

Tereza89
29. 7. 2020 · Poslední odpověď: 31. 7. 2020

Dobrý den, mám implantáty cca 9 let a už podruhé mě jeden z nich zlobí. Prso se mi vždy zvětší, je bolestivé, mám teploty, bolesti celého těla. Dnes jsem byla na sonu a tam mi bylo řečeno, že jsou oba implantáty zvrásnělé a u jednoho nevylučují rupturu. Upřímně, jsem nečekala, že tak brzy odejdou. Chtěla bych se zeptat, jaké mám možnosti. Jestli je možná výměna v “záruce” a tudíž bych hradila jen část nákladů? Nechce se mi hradit celá cena znovu. A aby mi to způsobovalo takové problémy, to samozřejmě také nechci.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 7. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní, nejprve bych doporučil probrat situaci s Vaším operatérem. V případě ruptury je dobré co nejdříve materiál vyměnit.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Celulitida
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 11. 2010
Nehtová plíseň
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi