Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reaugmentace většími implantáty

Barum82
22. 10. 2020 · Poslední odpověď: 27. 10. 2020

Dobrý den, mám velmi krátce anatomické implantáty Mentor 255 ml (168 cm, 52 kg) Prsa původně menší, mírně pokleslé jedničky, tj spíše půlky. Operace i rekonvalescence probíhá v pořádku, s velikostí ale nejsem spokojená, požadovala jsem prsa č. 3 a s panem doktorem jsme na konzultaci byli dohodnuti na 295 ml, prioritou pro obě strany byl přirozený výsledek, a že se o velikosti definitivně rozhodne na sále. Vložení menšího implantátu mi pan Dr. odůvodnil, že by to mě již bylo moc (což je subjektivní) a pak také, že při vyzkoušení 275 ml byla již vidět hrana implantátu. Jinde na konzultaci jsem nebyla. Můj dotaz zní, lze v mém případě uvažovat o reaugmentaci větším implantatem nebo při mé konstituci nemůžu docílit prsou č. 3. Vím, že pokud chce někdo opravdu velká prsa, musí se postupně ve více krocích. A zde jsem četla doporučení Dr. při druhém zvětšení použít o 50-80 ml větší implantáty, z jakého důvodu? Docílí se tím stejné nebo vzhledem k vytahané kůži a kapse na implantát vlastně stejné velikosti? Četla a viděla jsem několik fotografií 2.augmentace a ženy vždy doporučovaly min. o 200 ml větší implantáty, jinak že rozdíl není téměř viditelný. Tomu moc nerozumim, ale u mne došlo ke zvětšení prsou tak o 1,5 velikosti, tudíž to vychází na cca 400 ml implantát, když bych chtěla docílit normálních trojek? Můj poslední dotaz, po jaké době je nejbezpečnější znovu jít na operaci ze zdravotního hlediska. Někdo uvádí rok, někdo 6 měsíců.Jsou větší rizika při druhé operaci? Moc dekuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 27. 10. 2020
Milá Barboro,
rozdíly v objemu implantátů se možná zdají velké, ale ve skutečnosti jde o jednotky milimetrů, co se týče profilu a poloměru. Vše záleží i na dostatku tkáně a její elasticitě. U velmi štíhlých pacientek, které si přejí objemnější implantáty, je někdy vhodnější zvolit umístění implantátu pod sval anebo doplnit chybějící objem, např. přechody v místě okrajů implantátů, vlastním tukem. Pro představu o správné velikosti a tvaru prsou získaných augmentací u nás provádíme během konzultace 3D vizualizaci. Ta zpravidla ulehčí diskuzi pacientky s operatérem o ideálním estetickém výsledku operace. O výběru implantátu jsem zde mj. na portále psal i článek, který najdete i u nás na webu v sekci Blog.
Abych mohl povědět více ohledně reoperace, jejího možného termínu apod, musel bych Vás vidět. Konzultace jsou u nás možné i online.
Zdravím Vás.
Dr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 26. 10. 2020
Dobrý den,
lze časem provést reoperaci a vyměnit implantáty. Nutná osobní konzultace a vyšetření.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
Vážená paní, v popisu postupu lékaře, který uvádíte, je přesně označeno, proč dával objem implantátů jaký dal. Pokud budete chtít po čase zase implantáty vyměnit lze to,ale vždy s odstupem času.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 11. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2009
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 6. 2007
Zvětšení prsou
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 8. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2008
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi