Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velikost prsních implantátů. Kolik ml k mému tělu?

Martina315945
Martina315945
13. 11. 2015 · Poslední odpověď: 16. 11. 2015

Rada bych slysela nazor ostatnich, verejnost i odbornost, na velikost prsnich implantatu k me postave, co byste mi doporucili. Po konzultaci mi byl navrzen kulaty implantat, parcialne pod sval 300 ml. Venuji se fitness. O operaci jsem rozhodnuta. Avsak premyslim nad vetsi velikosti. Chapu doporuceni, ale rada bych slysela i dalsi nazory. Dekuji vsem.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 14. 11. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, vše je věc osobního vkusu a také anatomickým poměrů v dané oblasti kam se bude implantát vkládat. Podle mne určitě větší ne, zejména pokud se věnujete posilování a fitness.
MUDr. Pavel Hlava
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 14. 11. 2015
Dobrý den,
bez možnosti Vás vyšetřit berte mou odpověď jako přibližnou, podle fotografie se také nelze přesně rozhodnout. Návrh vhodné velikosti implantátu není úplně jednoduchá věc a má několik zákonitostí. Nejdříve se určuje šířka implantátů, protože široké implantáty se na úzký hrudník "nevejdou" a naopak úzké implantáty dělají příliš velkou mezeru mezi prsy. Druhý údaj je výška implantátu. Vysoký implantát je nevhodný pro klientky co mají uložená prsa spíše výše (high breasted) nebo jsou malého vzrůstu, naopak nízké implantáty u vysokých postav nebo u nízko položených prsů (low breasted). Pokud je šířka a výška implantátu stejná tak lze použít kulatý implantát, jinak je nutno zvolit implantát anatomický. Poslední údaj je projekce implantátu, tedy kolik centimetrů bude implantát v poloze vestoje "čnít" směrem dopředu. Nevýhoda kulatých implantátů a zvláště těch s velkou projekcí je někdy nápadný přechod mezi hrudní stěnou dekoltu a prsem a to zvláště u štíhlých pacientek. Tento popis je velmi stručný a ve skutečnosti je problematika volby implantátu ještě složitější, ale pro Vaši orientaci v problematice Vám tento stručný popis stačí. Až na základě těchto údajů Vám vyplyne objem implantátu, který je tak pro mne na rozdíl od většiny tazatelek na těchto fórech až tím posledním a v podstatě nejméně důležitým údajem.
Pokud je Váš implantát široký, vysoký a plochý, neudělá Vám hezké poprsí. Pokud je úzký, nízký a s extrémně velkou projekcí, což může při Vámi popsaném objemu
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 11. 2015
Ode mně moc odpověď nedostanete. Tady také záleží na kvalitě žlázy. A na to si musí chirurg také sáhnout. Máte prsy už jehce povislé a také se může stát, že na novém prsu bude patrný prs starý, tedy tzv. doubble-boubble. Otázka take zní co chcete - mít prsa přirozená a nebo hned na první pohled patrné zvětšení prsou implantáty. Jinak klobouk dolů figuru máte vycvičenou nádherně a augmentace Vás určitě hodně psychicky posílí...
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 13. 11. 2015
Dobrý den, vložením zmíněných implantátů podle mě vzniknou prsa velikosti minimálně C. Ale jistě jste jej při konzultaci vyzkoušela. Větší implantát samozřejmě znamená větší velikost prsů a pod tenkou kůží ve Vašem případě bude samozřejmě i více hmatný. Zda se i nadále s takto velikými prsy budete moci věnovat fitness musíte posoudit sama. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Možnost výměny implantátu při nespokojenosti s velikostí

Vladka296974
Vladka296974
8. 7. 2015 · Poslední odpověď: 16. 7. 2015

Dobry den,pred 3mesici jsem podstoupila operaci prsu zvetseni abych si splnila svuj sen o velkem poprsi.od svych 18let jsem nosila podprsenky s vycpavkami jelikoz ma prsa byla dost mala.merim 159 a mam implantat 325ml pod sval.ale bohuzel prsa jsou mala a vubec nesplnuji moji predstavu,kdyz ustoupili otoky a prsa masiruji podstatne se zmensila a jsem sklamana,chtela bych prsa vetsi ale muj operujici lekar rikal ze je to maximum co mi tam mohl dat aby mi nesel vydet implantat ale kdyz byla prsa natekla byla vetsi s implantat nikde vydet nesel.jsem nestastna a zadluzena a nevim jak dal.poradite mi prosim?mam narok na dalsi operaci?dekuji Vladka

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Vážená slečno, je třeba vzít v úvahu, že šlo 3 rozdílné případy, tedy o 3 různé výchozí stavy. Pak jsou 3 různé výsledky. Tohle nelze vysvětlit. A také nelze při a před jakoukoli operací argumentovat kamarádkou a nebo nějakou fotografií. Každá operace je originál a každý konečný stav je originál. Právě proto je nesmírně důležitá předoperační konzultace, kde je diskuze ovlivněna výchozím stavem, přáním pacientky a možnostmi vlastního operačního postupu. Na sále Váš lékař určitě chybu neudělal, chyba je , podle mého názoru, v komunikaci. Určitě vyčkejte několik měsíců, až bude stav neměnný a definitivní a pak se rozhodněte, zda chcete dále zvětšovat. Na toto téma jsem se již rozepsal ve svém předchozím sdělení.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 1. 2016
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 8. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi