Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Umístění anatomického implantátu menší velikosti

Maiska75
6. 5. 2021 · Poslední odpověď: 17. 5. 2021

Dobrý den, prosím o radu. Jaké je vhodnější umístění anatomického implantátu do těchto prsou - mírně povyslejší áčka. Jednalo by se o vel. 250 - 300ml. Na dvou konzultacích preferovali vložení dual plane, ale jiný pan doktor řekl, že mám dost žlázy a že by vložil pouze pod ní, že je to u mým prsou vhodnější. Jenže se bojím, přijde mi, že mám přeci jen ve vrchní části prsou té žlázy méně (jak jsem se dozvěděla u jiného operatéra),tak aby ten implantát nebyl vidět, nebo aby nebyly jeho okraje hmatatelné. Také je prý při tomto způsobu vložení větší riziko kapsulární kontraktury. A je možné i zvýšené riziko přetočení implantátu, nebo to s tímto nesouvisí? Vůbec nevím, pro který způsob se rozhodnout, je to velmi těžké. Prsa bych ráda menší, tak plné B, jelikož dost sportuji a jsem drobnější. Moc děkuji za odpovědi, které mi doufám více usnadní mé rozhodování.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 17. 5. 2021
Dobrý den,
pro Váš typ prsů bych doporučovala vložení implantátu pod sval. Během operace je nutno vytvořit přirozenější tvar prsou, protože vám chybí především dolní pól prsu. Před operací je vždy nutná konzultace s operatérem, na kterou se můžete u nás v ABClinic Art & Beauty objednat.
Termín konzultace Vám v případě zájmu nabídnou kolegyně na recepci.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu !
S pozdravem
MUDr. Věra Šatánková
Plastický chirurg, ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 11. 5. 2021
Dobrý den,
implantáty u malých pevných prsou se vkládají pod sval, pokud již ale žlázu máte a je dokonce i trochu povislá, pak je nutné vložit implantát pod žlázu, eventuálně pod horní porci svalu nahoře a dole pod žlázu. Vložit implantáty pod sval v tomto případě je nevhodné, protože časem, což je 2-3 roky, by mohl vzniknout fenomén tzv. dvojitého prsa, to znamená, že Implantáty by byly drženy svalem příliš vysoko a přes ně by přepadávala žláza.
Ale rozhodnutí nechte na operatérovu, zkušený chirurg podle anatomických dispozic vašich prsou se dokáže správně rozhodnout.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg, Praha
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 5. 2021
Dobrý den,
pro posouzení je nutná osobní konzultace. Na základě vyšetření doporučíme pro Vás ideální řešení na míru.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Žíly v jizvě po augmentaci

Tifany
Tifany
23. 10. 2012 · Poslední odpověď: 25. 11. 2012

Dobrý den, jsem 6 týden po augmentaci, mám 310 ml, pod sval, řez z podprsní rýhy. Od začátku mě více bolí jizva pod levým prsem a zhruba od 2 týdne se mi pod ní začala rýsovat žíla a postupem času je žil více a jsou i daleko více zřetelné. Nyní už i trochu pod pravým prsem. Volala jsem svému lékaři, mám mazat Liotonem 100 000, kontrola nyní prý není nutná, až po 3-4 měsících. Ty jizvy pod prsem jsou velice nehezké, mám strach, že to takto zůstane napořád. Snažím se je masírvat od 4 týdne tlakovými masážemi, ale moc to nepomáhá, jsou dost zatvrdlé. Doktor říkal, že jsem během operace dost krvácela a příjde mi, že mi žíly sešil do té jizvy. Je to v pořádku, co mám dělat? Děkuji za názory. Posílám fotografie. Tifany

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den Tifany. Nemáte se čeho bát, dejte na radu svého operatéra,jste krátkou dobu po operaci,dejte tomu čas až 3 měsíce.Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Vložení implantátu pod žlázu, sval - Přírodní prsa 75C,D

kveta414654
kveta414654
30. 1. 2017 · Poslední odpověď: 31. 1. 2017

Dobrý den, brouzdám tu po diskuzích a různě pročítám. Ráda bych od Vás také radu - měla bych jít v dubnu na operaci - modelaci s augmentací. Ještě mě tedy mezitím teď v unoru čeká jedna konzultace u jiného p. Doktora. Je mi 25, děti ješte nemám a plánuji až tak za 4-5 let. Prsa mám přírodní 75C-D, bohužel gravitací, sportem a hubnutím mi poklesly, roztáhly se dvorce a proto ta modelace, nicmécně váhám ohledně profilu implantátu, a vložení. Mám navržené 250,275ml, mentor střední profil( chci ale vysoký) pod žlázu ( prý u mě pod sval ne, nebo by bylo velké riziko double bubble -) A tak nevím zda si trvat na "pod sval, bojím se budoucího velkého poklesu. Příjde mi že pod sval je to i esteticky "hezčí" . Je pravda, že už dva doktoři mi řekli, že žlázy mam opravdu dost, takže uložení pod žlázu není problém, spíš naopak pod ten sval ano. Ale zase nechci, aby mi časem implantát "prosvítal" apod... Děkuju moc za odpověd Květa N.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 1. 2017
Nejlepší odpověď
Máte-li větší prsa, pak nemá význam do hrudníku strkat implantáty. Posice pod svalem Vám jen nadzvedne prsa a stejně budou povislé. Plastiku bezdětné ženě, která děti plánuje bych dělqal jen když je musí zmenšit, nebo jsou OPRAVDU povislé a to posoudím jedině při vyšetření. Rozhodně po jmenovaném výkonu .- tedy po zvětšení s plastikou se o přírodních prsech už nebude moci hovořit už jen kvůli těm jizvám a riziku komplikovanosti kojení.
Ale nechci Vám brát enthusiasmus, je to jen můj názor. Dělám prsa už přez dvacet let a začínám mít pocit, že společnost ztrácí soudnost, když chce někdo zvětšit košíky C-D na větší velikost...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Prosím, hodnoťte naše odpovědi

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Přesunutí implantátu po sval - názory

aknel664818
aknel664818
22. 7. 2019 · Poslední odpověď: 31. 7. 2019

Dobrý den, v říjnu 2018 jsem podstoupila operaci zvětšení prsou po žlázu( Natrelle 335g). Doktor vyhodnotil, že mám hmoty dost a nechtěl řezat zbytečně do svalu. Jsem celkově hubená, ale v poslední době jsem ještě něco zhubla a implantát je nahoře vidět. Hlavně v určitém pohybu a pozici. Není to úplně strašný, ale prostě je to vidět. Doktor mi nabídl, že by jsme přesunuli implantát pod sval, aby to vypadalo esteticky hezky. V říjnu budeme mít spolu ještě konzultaci a vše by mi měl vysvětlit. Jenže se trochu bojím a tak sbírám informace, jestli do toho jít nebo ne. Bojím se, že mi prsa rychle klesnou, protože budu mít uvolněnou kůži po kapse vložením pod žlázu a že to bude brzo vidět a budou zase povislá, tak jak jsem je měla před tím. (2 kojení a prázdná prsa cca 1-2 číslo před operací) Nevím zda by nebyla lepší k tomu rovnou i modelace. Děkuji za reakci. Lenka

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 7. 2019
Dobrý den,
souhlasím, nutná osobní návštěva. Můžete se objednat na konzultaci i k nám

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 4. 2007
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 3. 2017
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2022
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2013
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi
Modelace prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi