Zkušenosti s tvrdostí implantátů mentor?

Ajka306826
Ajka306826
8. 10. 2015 · Poslední odpověď: 15. 10. 2015

Dobrý den ráda bych podstoupila augmentaci prsou,tak sbírám veškeré informace.Do dnešního dne jsem si myslela,že pokud implantáty ,tak jedině Mentor,ale bylo mi řečeno,že po těchto implantátech jsou prsa tvrdá,že tyto implantáty jsou tvrdé.Prosím nemá některá z vás zkušenosti s touto značkou?Každý mi tvrdí ,že je na trhu nejlepší a já ted opravdu nevím,Dlouho se o augmentaci rozhoduji,ale když každý doporučuje něco jiného-pak se má člověk vyznat.Díky za názory .Ajka

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Brno . 11. 10. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

pečlivě vybírat byste měla operatéra. Pokud vyberete dobře, dostanete velmi kvalitní a k vaší postavě a hrudníku ideální implantáty. Výsledek operace závisí také na kvalitě provedení augmentace a na výchozím stavu.
Zde se můžete podívat na před a po augmentaci anatomickými implantáty Mentor (330 ml):
***************

Děkuji, mějte se dobře.
Petr Hýža
Dobrý den,
prsa po augmentaci implantáty Mentor jsou přirozená. Vyberte si pracoviště, kterému důvěřujete - certifikovaného plastického chirurga a poraďte se sním.
Zdravím Zimovčáková
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 10. 2015
V současnosti je tlak výrobců čehokoliv na uživatele tak veliký, že se místy uchylují i k tomu, že se vyjádří lehce negativně ke konkurenci, aby prosadili to své. Bohužel to je současný trend. Já se domnívám, že všechny implantáty na našem trhu neovlivňují měkkost, dokonce si myslím, že i ta naše šikovnost nepohraje významnou roli, ale nejvíce je důležitý význam reakce na materiál od jedince a na to předem své klientky upozorňuji, že je nutné s tím počítat a že to neovlivní ani ty nejzlatější ruce.
Zdraví Dr. Tomášek
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Žádné recenze
9. 10. 2015
Prajeme Vam dobrý den,
Uvedené implantáty určite patria do skupiny tých najlepších . Na pocit vnimania
" mäkkosti" , resp " tvrdosti " prsníkov - nie implantátov - majú oveľa väčší vplyv iné faktory ( sposob vloženia implantátu, množstvo a charakter tukového, resp žľazového tkaniva v prsníku, a iné..)., ako samotný implantát. Operatér vyberá a implantuje značku, s ktorou má dlhodobo dobré skusenosti. S pozdravom, dr.D.Guba, ULK, Bratislava.
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 10. 2015
Bylo Vám řečeno kým ? A kolik bylo těch kteří Vám to řekli a jaké zkušenosti s tím měli? Reakce na materiál a typ jeho povchu je individuelní podle jedince a to co Vám "bylo řečeno" je nesmysl. Tím nechci propagovat jakýkoliv typ či výrobce implantátu. Dávám Mentory přez dvacet let, ale i jiné výrobce a zatím nemohu říci, že ten či onen implantát reaguje lépe či hůře. Asi by se za těch více než dvacet let, co se zde implantáty používají, to už někdo poznal, že je po určitém výrobci nejaká komplikace.
Nelíbí se mi takovýto přístup a pojem "bylo mi řečeno" už vůbec ne. Výběr materiálu je především na operaterovi, protože on za něj zodpovídá - nikdo jiný a klient má, z mého pohledu jen slovo poradní.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Provádíme operace z podpažního přístupu, který je tak málo viditelný, že se s nadsázkou dá říci, že se jedná o operaci bezjizvou.
Na konsultaci se můžete objednat na ************, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
****************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Najít další otázky

2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2010
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2023
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi