• 77 odpovědí
 • 24 Likes

Motiva implantáty

  96% spokojeno

 | 900 recenzí pacientů

  96% spokojeno

 | 900 recenzí pacientů

ADYTON s.r.o.

Napište nám

Recenze (378)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Sledujte nás

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Motiva 

Motiva implantáty již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - ADYTON s.r.o.

Více o nás

ADYTON s.r.o. byla založena v 1992 a je v současnosti jeden z hlavních poskytovatelů medicínských technologií a zdravotnických produktů.

Jsme výhradním dovozcem implantátů Motiva pro ČR a SR. s.r.o. byla založena v 1992 a je v současnosti jeden z hlavních poskytovatelů medicínských technologií a zdravotnických produktů.

Proč implantáty Motiva®?

"Inovace pro větší bezpečnost” skvěle vystihuje filozofii společnosti Establishment Labs, výrobců prsních implantátů Motiva Implants®. Roky vývoje a výzkumů pomohly ke vzniku prsních implantátů, které splňují potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků a plastických chirurgů.  

 • Nejnovější patentované technologie, které dbají především na bezpečnost pacientky.
 • Vyjímečná elasticita pro snadnější vložení implantátu a menší jizvu.
 • Velmi měkký gel pro udržení optimálního tvaru a pocitu přirozeného poprsí.
 • Nejkomplexnější škála velikostí a profilů implantátů k dosažení splnění očekávání jak chirurga, tak pacientky.
 • Speciální povrchová textura implantátu, která neobsahuje žádné cizí materiály.
 • Téměř žádné pooperační komplikace ve smyslu ruptur, kapsulárních kontraktur, vlnění a pozdního seromu.
 • Spokojenost pacientek na vysoké úrovni (94,5 %) (2,3).
 • Spolehlivá záruka Always Confident Warranty®.

Ergonomix™

Dynamický implantát nové generace. Díky naší patentované technologii se nám podařilo vytvořit speciální složení gelu, který umožňuje implantátům kopírovat pohyb jejich "nositelky", tak jako se chovají vlastní přirozená prsa. Motiva Ergonomix™ vleže drží kulatý tvar a ve stoje pak dosahuje tvaru přirozené kapky. Ergonomix™ je volbou prvotřídní kvality. Nabízí vám vzhled, pocit a pohyb přirozeného poprsí. Zároveň zde nehrozí riziko rotace jako u anatomického implantátu.

Toužíte vědět, jak budete po operaci vypadat?

Váháte, jakou velikost implantátů zvolit, jaký profil implantátů bude vypadat nejlépe? Pak využijte naší 3D simulaci Motiva Imagine AX3, která vám výběr podstatně usnadní.  

Jak to funguje

Motiva Imagine AX3 přesně změří váš objem hrudníku, množství, elasticitu a pevnost tkání. Poté vyberete vhodné implantáty. Za několik sekund po zadání konkrétních implantátů přístroj zobrazí reálné obrázky, jak budou zvolené implantáty vypadat na vašem těle. Posoudit můžete různé typy a velikosti implantátů ze všech možných stran. Výsledek operace pak bude odpovídat vašemu přání a očekávání.

Kam se můžete na 3D animaci objednat?

Implantáty Motiva

Příběhy pacientek

Pokud Vás zajímají fotky reálných pacientek, videa a jejich příběhy mrkněte na náš web MotivaFB Motiva implantáty, IG Motiva_cz_sk nebo YouTube Motiva implantáty CZ.

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Motiva 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den, Hackyno,
jak uvádí níže "Smile.D", tento zvolený operační přístup je volen většinou lékařů jako nejbezpečnější, přesně z důvodu rizika kontaminace bakteriemi z prsní žlázy a také je zde nejnižší riziko vzhledem k možnosti poškození prsní žlázy. Nevím zda už máte nebo nemáte děti? Pokud je jizvička v podprsní rýze krátká (což s Motivou lze kratší i bez "sáčku" insertion sleeve) a dobře se zhojí, pak není téměr viditelná a nemusíte se toho bát.

Nicméně pokud byste na vložení skrze prsní dvorec trvala, zajděte si na konzultaci k lékaři, který tento způsob vkládání implantátů preferuje. Klidně napiště zprávu a poradíme:)
Krásný den,
Tým Motiva

Nejistota jaký zvolit prsní implantát

Petra88
 • 20 odpovědí
 • 12 Likes
Dobrý den 12.6 jdu na augmentaci prsou. Byla jsem přesvědčená, že chci plné dvojky (vyzkoušený implantát 280ml) změna byla opravdu malá. Pan doktor mi navrhnul aspoň 355ml. Měřím 176, váha 58kg pod prsy mám 73cm. Stále si nejsem jistá zda jít do vysokého nebo středního profilu. Bojím se abych neměla velkou mezeru mezi prsy. Dokáže mi někdo říct jestli mezera mezi prsama bude velká? Děkuji Více 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den, v naprosté většině případů trávíte na klinice jednu noc po operaci a ráno jste po kontrole propuštěna domů.

Návrat kadeřnice do práce po zvětšení prsou

Danielka00
 • 2 odpovědí
 • 2 Likes
Krásný den :) Pomalu ale jistě se chystám na augmentaci prsou, ale potřebuji znát odpověď na můj dotaz. Samozřejmě jsem se koukala na internetu na nějaké debaty, ale nic jsem pořádně nezjistila.
Pracuji jako kadeřnice a držím v ruce poměrně těžký fén (ne těžký fén, ale obecně těžší věc), pořád mám ruce zvednuté, kvůli natírání barev a podobně. Má otázka zní, jak dlouho po operaci je nutné zůstat v klidu a nepracovat? (v mém případě) Naplánovala jsem si 6-7 týdnů dovči, ale od lidí kolem slyším, že je to zbytečně dlouho a že 3-4 týdny bohatě stačí. Tak jak teda? :D
Děkuju za odpovědi. Více 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den, Danielko,

zde můžete mrknout na průběh rekonvalescence naší klientky kadeřnice: https://www.motivaimplantaty.cz/pribehy-pacientu/lida/
Pokud byste měla nějaké další dotazy klidně se na nás obraťte. Myslím, že po 4 týdnech budete ok.
Hezký den a hodně štěstí.

Tým Motiva

Implantát pod žlázu - správná volba?

Olivia
 • 4 odpovědí
 • 1 Like
Dobrý den. Ráda bych se zde poradila a zároveň slyšela názor někoho jiného.
Rozhodla jsem se nechat si zvětšit prsa, která mi po kojení zůstala nehezky povadlá s většími dvorci. Zvažuji zmenšení dvorců ale bojím se výrazných jizev, zároveň mi bylo sděleno, že dvorce nejsou tak velké a že po zvětšení budou vypadat úměrně k velikosti prsou a víc se neroztáhnou. Dále mi pan doktor sdělil, že mi uloží implantáty pod žlázu z důvodu poklesu a riziku vzniku zdvojeného prsa. Implantáty jsem zvolila Motiva ergonomix. Implantáty bych ráda pod sval, protože jsem štíhlá a bojím se, že když ještě zhubnu, bude implantát pod žlázou hodně vidět.. Zajímalo by mě pokud bych se tedy rozhodla pro implantáty pod žlázu zda nebudu mít jen to co mám, tedy povyslá prsa, ale plná. Ráda bych měla prsa pozvednutá. Dále mě zajímá jak je to s vložením pod žlázu do budoucna. Klesají prsa rychle oproti uložení pod sval? Jde si vzít oblečení bez podprsenky aby prsa nespadla dolů? Nebylo by v mém případě lepší zvolit klasické kulaté implantáty a ne ergonomické? Nebo vložit implantáty částečně pod sval? Čím déle jsem od konzultace tím víc ve mě červíček hlodá, zda dosáhnu požadovaného výsledku. Větší dvorce by mi ani tolik nevadily ale ráda bych aby se prsa zvedla.
Dodám jen že měřím 164cm, vážím 50kg, pod prsy mám 70cm. Implantáty jsme zvolili Motiva ergonomix 315cc.
Předem děkuji za odpověď Více 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den, Olivie,
těší nás, že jste zvolila implantáty Motiva:)
Co se týká uložení implantátů pod žlázu - v minulosti se používala tato metoda rozhodně více než dnes a hodně lékařů od ní upustilo z důvodu častých kapsulárních kontraktur. Nicméně Motiva komplikace tohoto typu nemá, jejich výskyt je mizivý, takže se uložení pod žlázu obávat nemusíte.

U vás jde spíše o představu ohledně požadovaného výsledku tvaru prsou - máte pravdu pod žlázou je implantát více vidět a prsa jsou kulatější. Pokud zvolíte Ergonomix pod sval, pak je výsledkem naporsto přirozený přechod a okraj implantátu neviditelný (pomůže tomu samozřejmě překrytí svalem). Ohledně poklesu a dalších záležitostí do budoucna se nemusíte obávat.
Pokud jste z nějakých důvodu zvolila operatéra proberte možnosti s ním a pokud si nejste jistá zkuste ještě další konzultace.
Krásný den Motiva tým

Široký hrudník - velikost implantátu

M.Šeďová
 • 2 odpovědí
Dobrý den, v dubnu mě čeká augmentace a menší modelací. Chci prsa větší, teď mám povislé menší 2 a dohodla jsem se s lékařem že se vloží 400 ml. Mam165/66 a širší hrudník. Má s tím někdo zkušenosti? Co jsem viděla foto tak i 490 ml nevypadá je jsou moc velké. Dekuji za odpovědi Více 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den, paní Šeďová,

pokud byste měla zájem, můžete dorazit k nám na 3D animaci, kdy nasnímáme Váš hrudník a můžete vyzkoušet různé velikosti implantátů. Budete tak mít poměrně přesnou představu o výsledku.
Animace je bezplatná a objednat se můžete zde: https://www.motivaimplantaty.cz/motiva-imagine/ (Čestlice u Prahy).

Hezký den,
Tým Motiva

Anatomické vs ergonomicke implantáty

Kopretinka91
 • 11 odpovědí
 • 8 Likes
Dobrý večer. Mám termín operace zvětšení prsou pomoci implantátů. Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi anatomickym a ergonomickým? Chápu dobře, ze ergo jsou prelevaci a anatom kapky? S panem doktorem jsme vybraly motiva anatomické 320-360 cc motiva demi. Zkoušela jsem na toto téma diskuze ale většinou najdu jen ergonomicke. Rada bych viděla foto přímo těchto.. dekuji za odpověď Více 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den Kopretinko, nevím zda už nemáte po operaci... i přesto video s ergonomickým implantátem a jeho vlastnostmi můžete vidět zde: https://www.motivaimplantaty.cz/clanky/siroka-nabidka-velikosti/

Držíme palce a budeme rádi když se nám ozvete a řeknete jak jste spokojena.
info@motivaimplantaty.cz.

Krásný den.

Sex po augmentaci

Bellez
 • 2 odpovědí
Dobrý dem, chtěla bych se zeptat na takovou stydlivou otázku. Kdy mohu mít po augmentaci s přítelem sex ve všech polohách? Děkuji. Více 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den Bellez,

v tomto případě bychom doporučovali se řídit heslem "Trpělivost růže přináší".

Na akrobatičtější kousky vydržte po ukončení rekonvalescence. Tj. min. 6 týdnů od operace.
Krásný den.

Tým MOTIVA
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den,

záleží právě na tom, zda u Vás při vkládání implantátu došlo k porušení žlázy nebo ne. Obojí je možné. O všem Vás měl informovat operatér na vstupní konzultaci.
Držíme palce, aby bylo vše dle Vašich představ.

Tým MOTIVA

Aktivní dovolená po operaci zvětšení prsou

Terr17
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je reálné po operaci na kterou jdu 11.6. jet na aktivní dovolenou 18.7. Jednalo by se výhradně o turistiku, výšlapy do hor apod. Cesta autobusem téměř 24h. Je to reálné? Děkuji za odpověď. Více 
Motiva implantáty
 • 77 odpovědí
 • 24 Likes
Dobrý den,

jak předeslali lékaři, skutečně plastická operace není kosmetika a pro dostažení vytouženého výsledku je nutné dodržet i správnou dobu rekonvalescence.
Co dělat smíte nebo nesmíte Vám určitě vysvětlí Váš operatér, nicméně pokud bude vše ok a budete se hojit v pořádku, není důvod proč neprovozovat turistiku 5 týdnů po operaci. Pokud se nejedná o nic extrémního samozřejmě. Dámy po augmentacích s Motiva impantáty jsou běžně fit poměrně rychle a z řad hodně aktivních sportovkyň víme, že se vrací ke svému cvičebnímu režimu poměrně rychle, jen je třeba dodržovat určité zásady, vynechávat nejprve horní části těla apod.
Cesta autobusem Vás pravděpodobně nijak neohrozí. Nicméně myslete i na to, že bude stále v kompresní podprsence 24 hodin denně a rozhodně byste neměla zvedat nebo nosit zátěž typu batoh.

Přejeme ať Vám vše dobře dopadne s operací i dovolenou:))

Zákroky

Injekční výplně
   Lipofilling, Lipografting, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku)
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Výměna implantátu
Vyjmutí implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Malinké jizvy po zvětšení prsou
20.2.2020

Jak funguje technika zvětšení prsou minimálním otvorem a s malou jizvou? Vložení implantátů sterilním pytlíkem MotivaImagine...

Prsní implantáty Motiva
28.3.2017

Prsní implantáty Motiva patří celosvětově k nejkvalitnějším implantátům s nejširší škálou velikostí, což dovoluje plastickým...

Spolupracující lékaři

Napište nám

Adresy

Adresa
Obchodní 107
251 01 Čestlice
Česká republika

Adresa
Obchodní 107
Euro 2000 Business Park
251 01 Čestlice
Česká republika