• 35 odpovědí
 • 9 Likes

Napište nám

Recenze (204)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem Motiva implantáty? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Sledujte nás

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Motiva 

ADYTON s.r.o. již získal/a tuto recenzi


Další recenze

Profil - ADYTON s.r.o.

Více o nás

ADYTON s.r.o. byla založena v 1992 a je v současnosti jeden z hlavních poskytovatelů medicínských technologií a zdravotnických produktů.

Jsme výhradním dovozcem implantátů Motiva pro ČR a SR. s.r.o. byla založena v 1992 a je v současnosti jeden z hlavních poskytovatelů medicínských technologií a zdravotnických produktů.

Proč implantáty Motiva®?

"Inovace pro větší bezpečnost” skvěle vystihuje filozofii společnosti Establishment Labs, výrobců prsních implantátů Motiva Implants®. Roky vývoje a výzkumů pomohly ke vzniku prsních implantátů, které splňují potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků a plastických chirurgů.  

 • Nejnovější patentované technologie, které dbají především na bezpečnost pacientky.
 • Vyjímečná elasticita pro snadnější vložení implantátu a menší jizvu.
 • Velmi měkký gel pro udržení optimálního tvaru a pocitu přirozeného poprsí.
 • Nejkomplexnější škála velikostí a profilů implantátů k dosažení splnění očekávání jak chirurga, tak pacientky.
 • Speciální povrchová textura implantátu, která neobsahuje žádné cizí materiály.
 • Téměř žádné pooperační komplikace ve smyslu ruptur, kapsulárních kontraktur, vlnění a pozdního seromu.
 • Spokojenost pacientek na vysoké úrovni (94,5 %) (2,3).
 • Spolehlivá záruka Always Confident Warranty®.

Ergonomix™

Dynamický implantát nové generace. Díky naší patentované technologii se nám podařilo vytvořit speciální složení gelu, který umožňuje implantátům kopírovat pohyb jejich "nositelky", tak jako se chovají vlastní přirozená prsa. Motiva Ergonomix™ vleže drží kulatý tvar a ve stoje pak dosahuje tvaru přirozené kapky. Ergonomix™ je volbou prvotřídní kvality. Nabízí vám vzhled, pocit a pohyb přirozeného poprsí. Zároveň zde nehrozí riziko rotace jako u anatomického implantátu.

Toužíte vědět, jak budete po operaci vypadat?

Váháte, jakou velikost implantátů zvolit, jaký profil implantátů bude vypadat nejlépe? Pak využijte naší 3D simulaci Motiva Imagine AX3, která vám výběr podstatně usnadní.  

Jak to funguje

Motiva Imagine AX3 přesně změří váš objem hrudníku, množství, elasticitu a pevnost tkání. Poté vyberete vhodné implantáty. Za několik sekund po zadání konkrétních implantátů přístroj zobrazí reálné obrázky, jak budou zvolené implantáty vypadat na vašem těle. Posoudit můžete různé typy a velikosti implantátů ze všech možných stran. Výsledek operace pak bude odpovídat vašemu přání a očekávání.

Kam se můžete na 3D animaci objednat?

Implantáty Motiva

Příběhy pacientek

Pokud Vás zajímají fotky reálných pacientek, videa a jejich příběhy mrkněte na náš web MotivaFB Motiva implantáty, IG Motiva_cz_sk nebo YouTube Motiva implantáty CZ.

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Motiva 

Mega implantáty - jaký lékař dělá velká prsa?

MALA
 • 1 odpovědí
 • 1 Like
Hezký den,
mám za sebou již 2. augmentaci pod sval od dvou různých lékařů. V obou případech došlo po probuzení po zákroku ke zklamání. Ani jeden z lékařů nedodržel dohodu o velikosti implantátu a zvolil nejnižší velikost, která byla ve smlouvě.
Původní velikost košíčku B.
- V prvním případě se jednalo o tvar kapky, doplnění cca 270ml.
- V druhém o kulatý implantát 350ml.
Nicméně jsme celou dobu komunikovali o velikosti minimálně dvojnásobné.

Operaci podstupuji ale pro výrazné zvětšení prsou a do třetice hledám lékaře, který má dostatek zkušeností a referencí, aby dosáhl mého přání.
Posílám aktuální fotografii, kde je zřejmé, že místo je 😊

Kde najdu takového lékaře? Specializuje se někdo v ČR/SR na velké implantáty? Více 
ADYTON s.r.o.
 • 35 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den,

je docela smutné, že ani na druhé operaci lékař nedosáhl vytouženého výsledku augmtnace. Chápeme vaše rozčarování. Lékař skutečně implantuje vždy jen objem, který je možný u dané klientky použít. Někdy proste šířka vašeho hrudníku a stávající tkáně nedovolí více.
Jak už zde zmiňuje dáma výše, doporučili bychom navštívit MUDr. Vřeského v Ostravě. Ten většině svých klientek přání plného dekoltu splní perfektně.
Můžete se u nás zastavit i na 3D animaci, kdy si Vás poměříme, zjistíme max. objem, který je u vás možno použít a nasymulujeme vaše tělo s maximálím objemem. Info a možnosti objednání najdete na webu www.motivaimplantaty.cz. 3D animace je bezplatná.
Krásný den,
Motiva
ADYTON s.r.o.
 • 35 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den, Eliško,
pokud hodně sportujete jsou pro Vás vhodné i implantáty Motiva. Jejich povrch je tištěn nanotechnologií, nevrůstá do tkáně, je velmi dobře přijímán tělem a vypadá přirozeně. Díky povrchu má Motiva nejnižší počet pooperačních komplikací, právě v podobě kapsulární kontkraktury apod.
Držíme palce, at Vám reoperace vyjde a jste spokojena.

Pokud byste potřebovala více informací na webu www.motivaimplantaty.cz.

Zvětšení prsou na Moravě

sarvyko
 • 8 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den, měla bych pár dotazů ohledně zvětšení poprsí. Jsem ze Zlínského kraje, ale zatím u mne vede dr Vřeský v Ostravě nebo dr Paciorek v Havířově. Pokud máte doporučení u na někoho dalšího, budu ráda ta každou informaci. Jdem po dvou plně a dlouze kojených dětech, 3 a 4 roky. Prsa dostala zabrat a jsou řádně vycuclá. Řekla bych něco mezi vel B-A. Přála bych si takové pěkné plné céčka, a ať jsou hooodně přirozené. Žádné semafory 😉 Moje zásadní otázky jsou: 1) Péče o děti a domácnost po návratu domů, a co bylo pro vás nejtěžší? 2) Jaká jsou pro vás, respektive partnera prsa má dotek? 3) Měla některá z vás možnost zůstat déle na klinice? 4) Sedí Vám běžné podprsenky z obchodu jako např Astratex, Triumph, Intimisimi.....? 5) Měla některá z Vás zaručené doktorem, že nebude mít např nepřirozené trčáky či bradavky každou na jinou stranu apod? 6) Kdo má pod žlázou a je spokojenost i po delší době? 7) Při operaci měla jste některá třeba náhle rýmu nebo nachlazení? 8) Něco, co by jste změnily nebo udělaly jinak? Děkuji všem za jakoukoli informaci k tématu, doporučení či fotku! 😉👍 Více 
ADYTON s.r.o.
 • 35 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den, Sarvyko,

viděla jste video od Barusminky? https://www.estheticon.cz/video/moje-zkusenost-se-zvetsenim-prsou-po-kojeni
Na většinu svých otázek v něm naleznete odpovědi a také má implantáty pod žlázou.
Jinak chirurgové dobrá volba, ještě můžete zkusit MUDr. Jiřinku Šilhánkovou v Prostějově. Má na klinice apartmány a možnost delšího pobytu umožnuje.

Pokud byste potřebovala více informací rádi poskytneme.
www.motivaimplantaty.cz

Uvolnění pouzdra kolem implantátů nebo výměna implantátu

Nika
 • 1 odpovědí
 • 1 Like
Dobrý den,

jsem 3.5 roku od augmentace prsou (kulaté implantáty Polytech 255ml) pod sval. Prsa jsou velmi tvrdá, tuhá a nepohyblivá. Podstoupila jsem vyšetření na sonografii, měla jsem podezřením na kapsuli, ta ale diagnostikována nebyla. Zvažuji, zda se rozhodnout pouze pro zákrok, kdy operatér navrhuje ,,rozvolnění“ pouzdra kolem implantátů nebo zda uvažovat i o výměně implantátů. S tvarem i velikostí prsou jsem spokojena. Lze obecně o implantátech jiné značky než Polytech tvrdit, že jsou měkčí? Nevím jak se rozhodnout, ale nerada bych podstoupila zákrok na uvolnění pouzdra kolem implantátů a prsa zůstala stále tvrdá … zda je tedy ,,jistější“ vyměnit implantáty. Máte prosím nějaké, doporučení, rady, zkušenosti … ?

Děkuji
Nika Více 

Motiva ergonomix vs Nagor

Baby16
 • 14 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den,
V září se chystám podstoupit augmentaci. Toužila jsem po ní vždy, ale také mě odrazoval nepřirozený vzhled prsou v leže a hlavně na dotek. Když jsem se dozvěděla o ergonomickych implantatech Motiva, chtěla jsem jít hned.
Nyní jsem ale narazila i na implantáty Nagor, které jsou také velice pružné a údajně měkké na pohmat.
Chtěla bych tedy znát názory na tyto dva druhy implantátů... Má cenu se rozmyslet na implantáty Nagor z hlediska toho, ze jsou déle na trhu? Je jejich kvalita a bezpečnost srovnatelná?
Děkuji za každou odpověď Více 
ADYTON s.r.o.
 • 35 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den Baby,

je jednoduché tady tvrdit, že máme nejlepší implantát na trhu :) uvedu Vám tedy pouze fakta. Poslední studie uvádí míru komplikací s implantáty Motiva pod 0,1% což je naprosto mizivé. Lékaři, kteří s Motivou pracují od počátku distribuce v ČR a na Slovensku jej používají právě proto, že s nimi nemají téměř žádné koplikace a spokojené klientky to jen potvrzují.
Oproti jiným značkám je rozdíl nejen v měkčím gelu, ale především v povrchu, který neobsahuje žádné cizí materiály jako je sůl nebo cukr, nedráždí tudíž okolní tkáně a nezpůsobuje komplikace. Povrch implantátů Motiva je tištěn Nanotechnologií a nevrůstá do okolních tkání. Ikdyž je Motiva relativně nová značka (cca 8 let) její vývoj vycházel ze zkušeností z jiných značek a letitých výzkumů.

Jak radí Premier clinic, je fajn si na konzultaci osahat více značek. Uvidíte sama, rozdíl je patrný. Lépe si tak dovedete představit co v prsou budete mít a jak se "to" bude chovat :)

Více info o implantátech se dozvíte na našich sociálních médiích IG: Motiva_cz_sk, FB MotivaImplantaty nebo webu www.motivaimplantaty.cz

Přejeme hodně štěští!
Tým Motiva

Mamograf prsou s implantátem

Lucia
 • 5 odpovědí
 • 6 Likes
Dobrý den, chtěla bych se zeptat po augmentaci prsu je možný podstoupit mamograf? Je to přej hodně tlak na prsa tak mě zajímá jestli se tím prsa nemohou nejak zdeformovat nebo dokonce prasknutí implantátu. Děkuji moc Více 
ADYTON s.r.o.
 • 35 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den, Lucia,

přesně jak píše pan doktor Horyna. Prsa s implantáty se běžně vyšetřují. Pokud máte Motiva Ergonomix s qchip technologií je třeba jen upozornit personál, že čip v implantátech máte.
Krásný den,
tým Motiva.

Seznam klinik implantáty Motiva

Benu
 • 2 odpovědí
 • 1 Like
Dobrý den,rozhodují se na zvětšení prsou a chtěla by jsem implantáty Motiva.Prosím o informaci,které kliniky s těmito implantáty pracuji.Moc děkuji Více 
ADYTON s.r.o.
 • 35 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den, Benu,

těší nás Váš zájem o Motiva implantáty. U nás na webu najdete seznam lékařů, kteří pracují s našimi implantáty a můžete se zde rovnou objednat na konzultaci. Vyberete si dle preferovaného kraje:
https://www.motivaimplantaty.cz/vyber-lekare/

Pokud byste potřebovala s čímkoliv poradit obraťte se na nás klidně přímo (email: motiva@adyton.org). Můžete dorazit i na 3D animaci :)

Krásný den,
Tým Motiva

"Přetékající" gel v impl. Motiva

Lobidnik
 • 1 odpovědí
 • 2 Likes
Dobrý den,

chci si ujasnit jednu věc ohledně implantátů. V impl. Motiva ergonom je údajně gel, který "přetéká" podle pohybů jeho nositelky. Je tento rozdíl opravdu znatelný oproti jiným implantátům? Stojí to za to, upřednostnit Motivu před ostatními, pokud mi bylo lékařem nabídnuto více alternativ? Více 
ADYTON s.r.o.
 • 35 odpovědí
 • 9 Likes
Dobrý den,

Váš zájem o naše implantáty nás opravdu těší. Mluvíte o implantátu Motiva Ergonomix, který se chová, tak jak popisujete. Měla jste možnost si na konzultaci různé alternativy implantátů osahat? Už na osahání je vcelku jasné, jaký implantát je a bude po implantaci. Narozdíl od jiných značek je Motiva přirozeně měkká a nezpůsobuje např. vrásnění u kulatého implantátu. Nepřirůstá k okolní tkáni díky unikátnímu povrchu a proto nemáte ani potíže při cvičení a pohybu.

Na fotky spokojených dam s Motivou se můžete podívat na našem webu www.motivaimplantaty.cz nebo instagramu Motiva_cz_sk.

Pokud byste si nebyla jistá velikostí apod. můžete se za námi zastavit na 3D vizualizaci :)
Krásný den a přejeme ať vše dopadne k Vaší spokojenosti.

Tým Motiva

Zákroky

Injekční výplně
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku)
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Prsní implantáty Motiva
28.3.2017

Prsní implantáty Motiva patří celosvětově k nejkvalitnějším implantátům s nejširší škálou velikostí, což dovoluje plastickým...

Spolupracující lékaři

Napište nám

Adresy

Adresa
Obchodní 107
251 01 Čestlice
Česká republika

Adresa
Obchodní 107
Euro 2000 Business Park
251 01 Čestlice
Česká republika