Skinbooster – Vital Injector

Autor:

Vital Injector je unikátní přístroj, s jehož pomocí lze pleť omladit, hydratovat a dodat ji svěží a přirozený vzhled. Aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí přístroje Vital Injector je nejpraktičtější a nejúčinnější. Takto má lékař možnost perfektně korigovat, do jaké hloubky a jaké množství kyseliny hyaluronové aplikuje. Tato metoda je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

Indikace

Skin booster je vhodný pro ženy i muže se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Zákrok je možné absolvovat celoročně.

skin

Průběh zákroku

Samotnému zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému Emla, který z ošetření učiní bezbolestnou záležitost. Hlavice přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky. Vital Injector má technicky dokonalý a perfektně řiditelný systém, takže látka je aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Pokožka je tak ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Dosud neexistovala metoda, která by tak precizně dosáhla plošné hydratace.

Rekonvalescence

Ošetření klientky v ničem nelimituje. Zákrok není náročný, lze jej bez obav podstoupit třeba místo oběda. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku může být pleť velmi jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které nejpozději třetí den vymizí. Na lehce zarůžovělou pleť je možné nanést lehký make-up.

Viditelnost efektu po zákroku

Délka účinku hloubkové hydratace pomocí Vital Injectoru je v porovnání s ostatními metodami podobná. Pleť je po ošetření během 6 až 8 měsíců viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.

Komplikace

Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek. Používají se materiály na bázi kyseliny hyaluronové, která je tělu vlastní a nejsou na ně tedy alergické reakce. Po aplikaci nejsou vhodné žádné masáže obličeje.
Kvůli rychlejšímu hojení doporučuji klientkám užívání homeopatika Arnica montana, které urychluje vstřebávání modřinek.

Kontraindikace

Během konzultace lékař probere zdravotní stav a individuálně zhodnotí vhodnost a možnost provedení zákroku. Kontraindikace jsou zánětlivá onemocnění v oblasti aplikace, dále herpes simplex a pásový opar. Dále rovněž chronická nemocnění  jako akutní ekzém apod.

Aktualizováno: 23.6.2017

Skinbooster – Vital Injector - Novinky

Jak nejlépe pečovat o suchou pokožku

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Lidé se suchou pokožkou mají v mládí výhodu v tom, že příliš netrpí na akné a jejich pleť vypadá většinou svěžeji a čistěji než...

Související recenze a zkušenosti

56 let -Vital Injector

Jarinka Arte Clinic 28.3.2018
Spokojený/á     

56 let -Vital Injector Velmi spokojená, mimořádně chválím úžasný personál, vynikající komunikace, rychlost, cenová dostupnost, zkrátka doporučuji!!!

Skinbooster – Vital Injector - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem
Ceny od 5 700 Kč
obvykle do 11 000 Kč
MEDICOM Clinic
MUDr. Michaela Hustá
Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov
Ceny od 6 000 Kč
MUDr. Michaela Hustá
Ceny od 5 990 Kč
obvykle do 12 000 Kč
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.
Ceny od 7 500 Kč
MUDr. Lucia Mansfeldová - Perfect Clinic Dermatology
Ceny od 8 500 Kč
BE ELITE CLINIC

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní