Skinbooster

  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je Skinbooster?

Ošetření Skinbooster je nejoblíbenější estetická terapie, která dokáže kůži výrazně hydratovat a dodat tak pleti svěží a přirozený vzhled. Skinbooster se indikuje primárně pro hloubkovou hydrataci tkáně, nejčastěji se aplikuje za účelem omlazení obličeje.

Skinbooster nejen pro hloubkovou hydrataci

Průběh zákroku

Skinbooster patří k nejbezpečnějším estetickým postupům

Skinbooster je technika, která se používá pro aplikace zasíťované dermální výplně určené pro výrazně lepší hydrataci, pružnost a pevnost kůže ve všech jejích vrstvách. Dermální výplň je tvořena kyselinou hyaluronovou, látkou, jež se v těle přirozeně nachází, což znamená, že je výplň pro tkáň snadno přijatelná a veškerá možná rizika nebo vedlejší účinky jsou sníženy na úplné minimum (na trhu je k dispozici široká nabídka výplní na bázi kyseliny hyaluronové, například Restylane Juvéderm a řada dalších). Tato procedura je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

Skinbooster se aplikuje kanylou, výplň je po kapkách rozprostřena do spodních vrstev kůže. Tkáň se tak vyživuje a hydratuje se současnou stimulací produkce kolagenu a následným obnovením hydrobalance kůže i pokožky. Skinbooster zlepšuje pružnost a strukturu kůže, čímž vytváří zářivou, hladkou a jemně vypadající pleť. Skinbooster je estetickými profesionály považován za jeden z nejbezpečnějších estetických postupů, který mění vzhled člověka efektivně a přirozeně.

K omlazení pleti se využívá také mezoterapie, botulotoxin a řada dalších zákroků.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na Skinbooster?

lékařka

MUDr. Věra Terzijská s pacientkou

Skinbooster je vhodný pro kohokokoli, muže i ženy se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost a pro všechny, kteří chtějí vylepšit svůj vzhled. Zákrok je ideální především pro osoby se suchou, stárnoucí, matnou pokožkou nebo pokožkou se zvětšenými póry. Jedinci s prohlubněmi na kůži v důsledku jizev po akné mohou v kombinaci s pleťovou terapií Medical Microneedling vidět viditelné výsledky, pleť se vyhlazuje, zpevňuje a sjednocuje svoji strukturu.

Skinbooster se obvykle doporučuje v kombinaci s pleťovou terapií jako první antiaging estetické ošetření. Ve věku od 30 do 35 let se na pokožce začínají projevovat první známky stárnutí. Faktory, jako je špatná strava a nadměrné sluneční záření se již na pokožce viditelně podepisují. Mezi nejcitlivější oblasti, kde jsou Skinboostery nejúčinnější, patří obličej, krk a výstřih. Zákrok je možné absolvovat celoročně.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."