Založila soukromou praxi dermatologie a korektivní dermatologie Veramedica, kde působí jako vedoucí lékařka. Absolvovala řadu odborných stáží a kongresů u nás i v zahraničí.

Navigace

  • Úvod
  • Indikace
  • Průběh zákroku
  • Rekonvalescence
  • Viditelnost efektu po zákroku
  • Komplikace
  • Kontraindikace

Úvod

Vital Injector je unikátní přístroj, s jehož pomocí lze pleť omladit, hydratovat a dodat ji svěží a přirozený vzhled. Aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí přístroje Vital Injector je nejpraktičtější a nejúčinnější. Takto má lékař možnost perfektně korigovat, do jaké hloubky a jaké množství kyseliny hyaluronové aplikuje. Tato metoda je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

Indikace

Skin booster je vhodný pro ženy i muže se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Zákrok je možné absolvovat celoročně.

Průběh zákroku

Průběh zákroku

Samotnému zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému Emla, který z ošetření učiní bezbolestnou záležitost. Hlavice přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky. Vital Injector má technicky dokonalý a perfektně řiditelný systém, takže látka je aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Pokožka je tak ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Dosud neexistovala metoda, která by tak precizně dosáhla plošné hydratace.

Rekonvalescence

Ošetření klientky v ničem nelimituje. Zákrok není náročný, lze jej bez obav podstoupit třeba místo oběda. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku může být pleť velmi jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které nejpozději třetí den vymizí. Na lehce zarůžovělou pleť je možné nanést lehký make-up.

Viditelnost efektu po zákroku

Před/po (Arte Clinic)

Viditelnost efektu po zákroku

Délka účinku hloubkové hydratace pomocí Vital Injectoru je v porovnání s ostatními metodami podobná. Pleť je po ošetření během 6 až 8 měsíců viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.

Komplikace

Komplikace

Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek. Používají se materiály na bázi kyseliny hyaluronové, která je tělu vlastní a nejsou na ně tedy alergické reakce. Po aplikaci nejsou vhodné žádné masáže obličeje.
Kvůli rychlejšímu hojení doporučuji klientkám užívání homeopatika Arnica montana, které urychluje vstřebávání modřinek.

Kontraindikace

Kontraindikace

Během konzultace lékař probere zdravotní stav a individuálně zhodnotí vhodnost a možnost provedení zákroku. Kontraindikace jsou zánětlivá onemocnění v oblasti aplikace, dále herpes simplex a pásový opar. Dále rovněž chronická nemocnění jako akutní ekzém apod.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."